Lista tematyczne: MPreg po znaku

Zamieszczone w dniu 2 listopada 2007
Filed Under HP tematyczne listy |

Uwaga: prosimy o zapoznanie się z dodatkowymi informacjami pierwsze, będą one pomóc w obsłudze i poruszać się po liście!

Jeśli nie obchodzi, kto jest w ciąży i chce MPreg fiction w ogóle, lepiej użyć innej wersji tej listy, gdzie FICS są sortowane w kolejności alfabetycznej .

Ta lista to samo tylko klasyfikowane według osobę ciąży . Będę aktualizacji obie wersje jednocześnie.

Dla tych, którzy są zainteresowani, oto lista moich ulubionych FICS MPreg .

Cała ciężka praca uciekania się FICS na tej liście jest wykonywana przez Dita P. Twierdziła, że poinformował, że wszystkie możliwe błędy w umieszczając FICS w pewnej grupie są jej. OK, są jej. Jednak kredyty są jej też :)
Co mogę powiedzieć? Jestem ogromnie wdzięczna! Dziękuję Ci!

Wiele, wiele FICS zostały wysłane do mnie przez Trax Knight. Dziękujemy! Jestem bardzo wdzięczny za pomoc! Również wiele dzięki scorpla za pomocą przenoszącego listę tutaj.

Jak FICS są klasyfikowane:

- Big pogrubiony znak podkreślony np Harry Potter wskazuje osobę ciąży. Są one następnie np + Severusa Snape'a kursywą wskazujących kto go impregnowane. Kolejność wewnątrz grupy jest alfabetyczna.

- Jeśli jest to drobna postać i / lub jeśli postać pojawia się tylko raz, pod nazwiskiem osoby, są one zgrupowane w + inne . Wyjątki są, jeśli założyć, że nie będzie więcej w przyszłości recs dla tego parowania.

Należy pamiętać, że kto impregnowane przez kogo, nie musi oznaczać, że będzie to rzeczywista parowanie. Na przykład, w Nimori za Wesołych Świąt, Harry Potter! Harry nosi dziecko Draco, podczas gdy kojarzenie jest Harry / Lucjusz. Dlatego należy zwrócić uwagę na par.

- NB ponownie - środki króla Draco:
Podczas sortowania FICS, okazało się, że istnieje duża liczba FICS, które nie mają żadnego MPreg ogóle pomimo faktu, że autor w swoim podsumowaniu wyraziła zamiar ją napisać. Rzuciliśmy je. Istnieją również FICS, które zostały opuszczone zanim dostali się do dowolnej MPreg lub czasami nawet zanim dostali się do niczego w ogóle. Mamy wyrzucić je też.

Były też FICS które uczyniły nas zawodzić w nędzy. Więc, Dita P. i pj, postanowił stworzyć Pit grupę gdzie będziemy je upuścić. Jeśli jesteś tak zakochany z tematem, że jesteś gotowy do odczytu * coś *, zapraszamy do odwiedzenia tej sekcji.

Wysyłamy do pit-wygnanie na FICS, które, naszym zdaniem, szpon oczy się źle. Zdajemy sobie sprawę, że jak ludzie oceniają tekstów pisanych jest kwestia czyjegoś smaku, wykształcenia, ani doświadczenia czytania i generalnie nie chcemy narzucać swoje poglądy na was. Jednak nie jest to mała sprawa, że jest to moja aukcja PJ, i czuję się źle, że ludzie mogą być prowadzone z mojej listy, aby coś zupełnie niespójne. Nie usunie FICS, że ja po prostu nie lubię - nie lubię połowę z nich, ale są one tolerowane. Usunę FICS gdzie po szumiące za ich pośrednictwem możemy zawołał: "WTF ??"
Nie jestem miły. Moja witryna nie jest FIC-przytułek. Nie jest to FIC-hospis. Powody, dla których pewne FIC jest umieszczone w tej grupie powiedziano kursywą po podsumowaniu fic (jeśli jest podany). Te Italised komentarze są pisane przez Dita P. czy ja, a my pełni odpowiedzialne są za nimi.
Jeśli jesteś autorem jednego z usuniętymi FICS lub jeśli jesteś wielkim fanem tego FIC, dobrze, trzymaj go lub link do że w swoim internetowym miejscu. Nie chcę reklamować go od mojej strony. Decyzja jest ostateczna i nie twierdzić.
Kiedy czytałem coś i się podobało, ja oznacz go # , jak zwykle.

Jaką FICS są akceptowane:

- Zgadzam się prawie wszystko, gdzie jest MPreg / domniemanych MPreg. But - Proszę nie rec FICS, że nie czytałeś. - Proszę nie rec FICS, że w rzeczywistości nie zawierają Mpreg, bez względu na to, co można stwierdzić intencje autora . - Proszę podać, który impregnuje kogo, chyba że autor wskazał, że parowanie lub ojcowskiego pozostają nienaruszone.W lutym 2007 roku, nie jestem wymieniające FICS napisanych dla Harry'ego Pottera MPREG FQF chyba miałem alternatywnego linku do nich już. Fest utrzymuje przenosząc się z miejsca na miejsce, a ja jestem chory i zmęczony recoding wszystkie te FICS. Jeśli chcesz je przeczytać, spróbuj śledzić stronę na własną rękę. Ostatni raz widziałem go, to było tutaj .

Ja nie kopiując informacje na FICS przechowywanych w sekcjach pliki w HP MPreg Yahoo! grupy, chyba że istnieją w niektórych archiwach. Jeśli jesteś zainteresowany, idź do nich dołączyć i przejdź do radości dusza zapragnie: http://groups.yahoo.com/group/mpreg/ - multifandom http://groups.yahoo.com/group/harrypottermpreg/~~HEAD=pobj

Inne miejsca, gdzie szukać FICS MPreg, linki, z których ja nie systematycznie przeksięgowanie tutaj: archiwum Snape MPreg ; Archiwum HP MPreg , lj comm hp_mpreg.

Aby uzyskać więcej H / D FICS mpreg, proszę sprawdzić wymianę H / D MPreg .

MPreg w HP fikcji, sortowane przez osobę ciąży
::::: Harry Potter::::: ::::: ::::: Draco Malfoy::::: ::::: Severus Snape::::: ::::: :::: : Pozostałe::::: ::::: Wielokrotność::::: ::::: ::::: Pit:::


Harry Potter + Severus Snape ::: Harry Potter + Draco Malfoy Harry Potter + Lucjusz Malfoy ::: Harry Potter + Tom Riddle / Voldemort Harry Potter + Bill Weasley ::: Harry Potter + Ron Weasley Harry Potter + Inne ::: Harry Potter: niejawne Ojcostwo Harry Potter: czary ciąży lub przekleństwa / koncepcja nieseksualne


Harry Potter

+ Severus Snape

All I Am: serii Fading Skrzypce , przez Lady Shadow ( lub tutaj )
Harry / Snape, Ron / Draco. PG-13 do tej pory. WIP . Podsumowanie: "Żołądek Harry'ego został boli przez kilka tygodni, ale on nic nie powiedział i nie szukać pomocy lekarskiej. Oznacza to, aż nagle zapada na eliksirach ... "

Wszystko twoja wina , przez calixta9
Snape / Harry; G. Podsumowanie: "Silly trochę ficlet, Mpreg!"

Niejednoznaczne Moralność przez Jadzia7667
Harry / Snape; R chaptered FIC. Ostrzeżenia: AU, Syriusz żyje (musiałem go) Mpreg. Podsumowanie: Powojenne FIC. Na swoim dwudziestym pierwszym urodzin Harry odkrywa, że zawdzięcza dług, który musi zostać zwrócona. Płaci ją z mieszanymi wynikami.

Czy Worthy? O Bridget McKennitt
Harry / Snape; R. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 48: Czarodziejskiego Świata odkrywa Harry jest "na okaziciela" ważnym i niezwykle rzadkie kreator, który może znieść ultra potężnych magicznych dzieci. (Ostatni "beared" dziecko było Merlin.) Harry nie chce nic z tym zrobić, więc Czarodziejskiego Świata posiada konkurencji. Zwycięzca będzie zaimpregnować zwlekającego Harry. Podsumowanie: "Jako okaziciela, Harry Potter nie miał wyboru, w który impregnować go jako osoba byłaby kto wygrał konkurs pojedynku. I jest wiele konkurujących czarodziejów, którzy chcą wygrać. "

Jak chcesz outtakes , przez Darth Stitch #
Snape / Harry; R, seria jednorazowych odrzuty z jak chcesz wszechświata: AU , jak chcesz X-Over; WIP . Zarówno Harry i Severus są w ciąży, więc będę umieszczać FIC w obu grupach H i S jest.

W samym sercu rzeczy , przez empatyczne Siren
Harry / Snape; Snape / Draco; R; jeden strzał. Podsumowanie: "Po czym zmuszony do wiązania pięć lat temu, spokój krajowe nie panował w domu Potter-Snape. Severus myśli, że znalazł coś lepszego, tylko uświadomić sobie, wszystko stracił. Postanawia udowodnić sobie Harry'ego jeden dzień na raz "Harry jest w ciąży, ale miscarries..
Sequel: Złodziej i Czarodziejki . FIC jest opowiedziana z POV Severusa i przekazuje swoje uczucia podczas wysokiego ryzyka Harry'ego, nieplanowanej ciąży.

Najlepsze błędy trwać wiecznie , przez lotrwariorgodss ( zablokowana )
Snape / Harry, NC-17, nowela. Seks non-graficzny M-preg, relacje uczeń-nauczyciel (choć Harry to zgodę dorosłych), szorstki i seks w ciąży: Ostrzeżenia!. Podsumowanie: Severus i Harry dowiedzieć się, że nie wszystkie błędy są złe, a może niektóre są nawet warte pielęgnowanie. Uwagi autora: Jest to głównie Fluff przez duże "F".

Narodziny Nowej Ery przez Iulia Linnea
Snape / Harry, R, krótki. Snarry Gry entry.Team: powojennym. Gatunki: Romans i Horror. Pyta: bezpieczne prowadzenie. Podsumowanie: Wielki człowiek uczy się na swoich błędach.

Niebieski Wklej poprzez me_midget
Snape / Harry, NC-17 ~ 13K słowa. Ostrzeżenia: mpreg, ignoruje wydarzenia z HBP i DH całkowicie. Podsumowanie: Beltane obchody miały długą tradycję w Hogwarcie Harry w tym roku zostanie wybrany do udziału w obrzędach. Po niefortunnych zdarzeń łączą to nie tylko życie Harry'ego w spokoju, który zostanie wywrócone do góry nogami.

Związany przez lilyeyes (lub na LJ )
Snape / Harry; NC-17, powieść długości. Voldemort próbuje wymusić wiązanie niewolnictwo, ale Harry i Severus zmienia charakteru obligacji o wyrażenie zgody na to. Ich związek rozwija się, proroctwo jest odkryta, Harry zajdzie w ciążę, Voldemort został pokonany, a oni ożenić.

Związany przez Mia Snape
Harry / Snape; R. Podsumowanie: "Ron przypadek wiąże się Harry'ego i Snape'a w stanie magicznego małżeństwa."

Guz przez Eriador117
Harry / Snape; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "Za Czerwonym Dwarfer którzy chcieli ciąży Snarry i cześć brzucha. Napisany w niecałe dwie godziny. "

Bundle of Joy , przez AbstractConcept
Snape / Harry; PG-15, ficlet. Podsumowanie: "W oparciu o wierszu:" Snarry, oczywiście - TOP Snape'a, dolnym Harry'ego - ale jestem zbyt młody, by mieć dziecko, Severusie. "Romance / Humor".

Wywołanie w długu przez Cassandra Pierson
Harry / Snape, R, noweli. Ostrzeżenia: przymusowe małżeństwo, gwałt / non-con. Podsumowanie: "Kiedy życie długu czarodziejem nazywa się Severus Snape ma do czynienia z przyszłości nigdy wyobrazić."

Wybory nie stworzony przez Yiota ( lub tutaj )
Harry / Snape. R. WIP . Podsumowanie: "Harry i profesor Snape znaleźć się w tajemniczy sposób przetransportowany do niemożliwej przyszłości. Będą one znaleźć drogę powrotną albo nauczą się żyć w tym dziwnym przyszłości? " Nie jest jasne, na tym etapie, czy WIP Harry będzie zaimpregnowany jednym.

Komfort przez Occasus ( zablokowanej postu, trzeba mieć ukończone 18 lat, aby ją przeczytać)
Harry / Snape; R / NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "Dla Harry'ego, są tam małe udogodnienia, więc musi brać od nich to, co potrafi."

Korupcja Prawdy przez madameceleste70 ( lub tutaj )
Harry / Snape. Podsumowanie: "Dążenie do prawdy, zbliża się na bardzo wysokie koszty."

Ciemność Cienie światła. Część 1 , Część 2 , przez Maddy ( lub tutaj )
Harry / Snape; NC-17. Podsumowanie: "syn Harry'ego i Snape'a w Hogwarcie zaczyna." Harry jest w miejscu ucisku. On jest w ciąży, a jeśli Voldemort dowiaduje się, kto jest ojcem dziecka Harry'ego będzie mieć tylko jednego rodzica. W etapie Rona, najlepszy (prosto) przyjaciela Harry'ego, aby odtworzyć ojca. Tylko prawdziwy ojciec jest zazdrosny i Ron zakochuje się w Harry'ego.

Drogi Severus przez JE aka Yessina
Harry / Snape; R. Podsumowanie: "Harry dołączy Voldemorta i pisze list do Sev, aby powiedzieć mu, aby nie czuć się winnym. Nie dla miłośników Dumbledore wzmianki MPreg ... "

Nie Rock the Cradle przez goldpemcorgi
Na SS / HP FUH-Q fest w Kardasi.com. Na hasło dołączyć y Kardasi-Security Group!
Harry / Snape; PG. Podsumowanie: "Severus musi potwierdzić, że Harry i dziecko nosi są jego zanim ministerstwo stara się go zabrać."

Double Your Niespodzianka , przez Amarin róży ( lub tutaj )
Harry / Snape; PG-13. Podsumowanie: "Severus naprawdę zaskoczony tym, co Harry ma mu powiedzieć. Ciąża to jedno, ale jeśli jesteś * * mężczyzna to prawdziwy szok. Zwłaszcza, że to nie było zaplanowane. A wtedy nie fakt, że Harry mógłby być o bliźniaków * * ... "

Entre Nous przez faire_weather ( lub tutaj , zamknięte ) #
Snape / Harry, NC-17, krótki. Ostrzeżenia: Slash (oczywiście) i jeszcze jedna, która nie powiem, bo to zupełnie zepsuć fabułę. To może być squicky niektórych, tak cię ostrzec z wyprzedzeniem.
Sequelem Bete Noire (także tutaj albo tutaj ; zablokowana )

Wiecznie Yours przez Błogosławieństwo Eärendil
Harry / Snape; Łagodny R. Podsumowanie: "Harry i Sev spotykają się po obu świadkami traumatycznego pamięć Harry wyparte. Ostatecznie prowadzi do upadku Voldemorta. "

Nowy Evernight przez lilrinnieb (chroniony hasłem, ale łatwe do przyłączenia)
Snape / Harry, Syriusz / OMC WIP . Podsumowanie: To Harry'ego siódmy rok w Hogwarcie, a nowa strategia w walce z Voldemortem jest "Walka z ciemności ciemności." Harry przechodzi szereg zmian, które ma mu kwestionowanie wszystkiego, co myślał, że nie wiedział o magii, ciemności, przeznaczenie ... a pewien profesor snarky eliksirów. (Creature! Fic, Possessive! Snape, dno! Harry ... i OC. Tak, to prawda. OC. Dobrze rozwinięte te, obiecuję).

Wszystko Nie Przegrany przez Eriador117
Harry'ego / CD, Harry / Snape; NC-17, powieść długości. Ostrzeżenia: niepokój, nadużywanie dziecka, charakter śmierci, non-con, Chan, próbował popełnić samobójstwo, MPreg. Podsumowanie: Harry bierze śmierć Cedrika ciężej niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić.

Poprawiono przez bloodredend
Snape / Harry; PG-13, chaptered FIC. Podsumowanie: "Kontynuacja zniszczonych . Po wreszcie uwalniając świat od Voldemorta, Harry i Severus ruszył założyć rodzinę. Ale czy rzeczywiście tak bezpieczne, jak myśleli, że będzie? "

Przymusowe Intentions , przez Jinx
Snape / Harry; NC-17. Podsumowanie: "Dumbledore informuje Harry'emu złe wieści. Voldemort nie żyje, a Snape, który był kiedyś szpiegiem dzwoni w jego łaski. "

Zapomniane Encounter przez Alliekatgal
Harry / Snape; R. Podsumowanie: "Wypadek podczas lekcji eliksirów ujawnia tajemnicę Harry został utrzymaniem. Czy Snape winny? "Harry jest w ciąży.

Złoty smok z serii , przez Teigra
Harry / Snape. Podsumowanie: "Jest lato przed Harry'ego siódmego roku. Syriusz jest już wolny, ale bardzo chora. Będzie to duży krok, choć do końca siódmego roku. "Najnowsze historia w serii jest WIP.

Pożegnanie z Tobą przez Demented Anioł
Harry / Snape, R, chaptered FIC. Podsumowanie: Severus popycha Harry'ego z jego życia, a później musi ponieść konsekwencje swoich czynów.

Wdzięczny przez lotrwariorgodss
Snape / Harry, inne Pairings wspomniano, NC-17, ~ 25000. Ostrzeżenia: w poście, AU . Wiersz / Podsumowanie: Czarodziejski Świat jest niebezpiecznym miejscem dla każdego, kto jest inny. Ale zmiana nadchodzi, i zajmuje tylko niewielką iskierkę życia wyruszył Wildfire. Wiersz - To niezgodne z prawem lub dezaprobatą być gejem w świecie czarodziejów. Harry, jak 16-17 w FIC, tajnej relacji z profesora Snape'a. Rozpętuje się piekło, gdy zostanie wykryte.

Kac i inne skutki uboczne , przez darkmoore
Harry / Snape; NC-17; chaptered FIC. Podsumowanie: "Po zrobieniu anty grypy eliksir i drinka, Harry odkrywa, że niektóre sny mogą mieć negatywne skutki. Czy naprawdę uprawiać seks z nieznajomym? "

Harry Potter i Rite Założyciela przez Mione5
Snape / Harry, R, noweli. Podsumowanie: Co by zrobili, gdyby Harry po zniszczeniu Voldemorta większość czarodziejskiego świata zwrócił na niego? Istnieje tylko nielicznych, którzy w Niego wierzą. Mogą zmienić veiw Czarodziejskiego Świata albo Harry straci wszystko zyskał?

He Who Knows Best , przez Aria
Harry / Snape; R; wspomnieć o MPreg. Podsumowanie autora: "Sev i Harry związany 15 lat temu dzięki duszy zaklęcia wiążącego administrowanej przez Dumbledore'a. Jak Dumbledore zaskoczyć ich na ich 15 rocznicę ślubu? "

Tu ze mną i moje serce jest z wami przez Teigra (sings_in_rain) ( lub tutaj , a moje serce jest z wami )
Snape / Harry; Część nienawiści & Love serii. Fic 1: PG-13 / R na razie ... NC-17 później. Podsumowanie: "Severus znajdzie Harry'ego pod prysznicem, po wstaniu z łóżka bardzo późno na klasy, twierdząc, że nie został on czuje się dobrze na chwilę." Fic. 2: PG-13 WIP . Podsumowanie: "Harry budzi się i Severus nie brakuje."

Jak Sev spędza lato HOLS przez sevs_lil_secret
Snape / Harry; NC-17; WIP . Podsumowanie: "Co to ​​jest bardziej seksownego niż Sewera na vintage Harley? To samo Harley zarówno Sev i Harry na pokładzie. Harry dowiaduje się tyle o enigma uwielbia znany jako Severusa Snape'a, kiedy człowiek zabiera go ze sobą do zaspokojenia swoich przyjaciół w Stanach Zjednoczonych i do wzięcia udziału w Ralley Motocykl w Black Hills w Dakocie Południowej .... "Harry jest w ciąży przez Snape'a.

Może się zdarzyć tylko dla Ciebie , przez alliekatgal
Harry / Snape; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "Severus próbuje rozwiać pojęcia, że Harry mógłby zajść w ciążę. Po tym wszystkim, że nigdy nie może się zdarzyć. Zawsze. Naprawdę."

Mniej Nienawiść przez Occasus
Snape / Harry; PG-13, jeden-shot. AU-owski (Syriusz żyje). Podsumowanie: jednorazowa może mieć concequences w świecie czarodziejów. Harry Potter stwierdzi się w przykry sposób.

Lekcja na znaczenie właściwego Wand Bezpieczeństwa , przez Willidan
Snape / Harry; R; Novella. Podsumowanie: Harry poniosło jeden wieczór. Konsekwencje pozostanie z nim resztę życia.

Małe stopy , by Scorpio
Snape / Harry. PG; jeden strzał. Podsumowanie: "Cichej przed burzą. * smirks * "

Little Miss Mary , część 2 , część 3 , część 4 , przez Athea
Harry / Snape; NC-17, AU ; Powieść długości. Po Śmierciożercy zaatakowali Dursleyowie Snape przyniósł Harry'emu w bezpiecznym miejscu, a ubrany go jak dziewczyna. Harry nosi Korek analny. Ostrzeżenia: Niepełnoletni (to Biggie), cross-dressing, perwersyjne buty / odzież, sex - dużo, dużo seksu, zgony znaków (tylko Dursleyów), bestialstwa (jeśli wilk i liczyć pies), dziwne powiązania, Mpreg, pagan rytuałów.

Losing You Mateusza przez Gauriel
Snape / Harry, PG-13, krótki. Podsumowanie: Harry i syn Severusa nowa dzieli je zamiast zbliżając je razem.

The Lost Son przez Lachesis #
Harry / Snape; PG-13. Implikowane MPreg. Podsumowanie autora: "Zawsze jest Czarny Pan ... Kiedy przyszła Harry'ego i teraźniejszość Collide, jego syn musi unikać pisania się z istnieniem."
Sequele: Ripple Effect i Zniknięcie bliźniacze: część 1 , część 2 .

Miłość, a właściwie przez alisanne
Harry / Snape; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "Wakacje: czas wolny od pracy poświęcony na odpoczynek i przyjemność. To znaczy, chyba że nazwa jest Harry Potter, a osoba, której uwięziony jest jednym z Severus Snape ".

Drobne niedogodności , przez Scorpio
Harry / Snape. Podsumowanie: "W którym obligacje Harry z wc miska, Severus nie trafia do nikogo otruć i zalety dobrego stanika wsparcia są omawiane."

Obowiązki , przez T-chan ( wersja zmieniona )
Harry / Snape. NC-17. Podsumowanie: "Bycie" na okaziciela serii jest świętym obowiązkiem. Trzeba go wypełnić. Bez względu na koszty "(alternatywna podsumowanie:". Po zakończeniu wojny bohaterem jest prosić o więcej ").

Od kołysek i Blue Motyle przez faynia i stormypup ( lub tutaj )
Snape / Harry, PG-13, ~ 10K słowa. Podsumowanie: Dzieci rodzą się, kiedy chcą być, nawet jeśli jest to zbyt wcześnie.

Tylko 5 Przed , Jes Parker
Harry / Snape; R. Podsumowanie: "Harry odkrywa, że jest w ciąży tylko do stwierdzenia, że gdyby nadzieje dożyć narodzin swojego dziecka, musi się wiązać z jego bratnią duszą. Jedynym problemem jest to, jego bratnia dusza nie wie. "

Pendulum of Choice , przez Rushlight ##
różnych par, głównie Harry-certric; G NC-17; Powieść długości. Gdy Hogwart jest na krawędzi zostaną zniszczone, a tylko dwóch ocalałych są Harry i Albus, drugi wysyła Harry podróżować po alternatywnych wszechświatów. W epizodzie eight: Emisariusz Harry Two jest w ciąży.

Idealne , Michelle
Harry / Snape; NC-17. Podsumowanie: "Część" Od zmierzchu do świtu Wyzwanie 184: stare płomienia Snape'a pojawia się w Hogwarcie próbuje zdobyć go z powrotem. Czy Harry poddać potulnie. lub walczyć jak prawdziwy Ślizgon zachować swój stary? "

Rozmyślania: Coming Home i rozmyślania: Praca i dostawy przez Kidlet
Snape / Harry; PG-13. Część HP / SS Fuh-Q-Fest Wave VII w http://www.kardasi.com/HPSS/storyindex.htm. Na hasło dołączyć do yahoo kardasi-Security Group! .

Zbawicielem Czarodziejskiego Świata , Chantal Malfoy
Harry / Snape; NC-17. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 25: Harry zostaje porwana! Podczas gdy on jest przetrzymywana przez Śmierciożercy i Voldemort, jest impregnowany. Kto go impregnuje? Co się potem dzieje?

Bezwstydny Bad Ficlet przez Dartha Stitch Zobacz jak chcesz outtakes powyżej.

Shattered serca , by Eriador117
Snape / Harry; NC-17, chaptered FIC. Kontynuacja Shattered Souls . Podsumowanie: "Harry i Snape, że ich kłopoty się skończyły, ale są one dopiero zaczynają. Weź szczyptę zakłócających skrzatów domowych, szczyptę podejrzanych nauczycieli Dada, fiolkę eliksiru nielegalne i dobrze wymieszać ... "ostrzeżenia: przemoc, dorosłych językowe, sytuacje seksualne, MPreg, Non-Con, Charakter śmierć, OOC-ności.

Snapercup Dziecko przez Dartha Stitch Zobacz jak chcesz outtakes powyżej.

Niektórzy przez Virtue Spadek przez Dacro
Harry / Snape; Draco; R. Podsumowanie: "Draco wie, czego pragnie. Jednak ceremonia wiążące, old school-mate i nienarodzone dziecko stanąć mu na drodze. "

Soulmates przez JE ( lub tutaj )
Harry / Snape, chaptered FIC, PG-13. Podsumowanie: "Harry idzie do Hogwartu po raz ostatni, aby to wszystko zakończyć, ale rzeczy nie zdarzają się tak, że plany."

Rozmowy i ciszy , by alexis_sd
Snape / Harry, NC-17 ~ 14k słów. Ostrzeżenia: Post DH, owce, MPreg, śmierć postaci (nie Harry i Snape). Podsumowanie: Rozmowa z kimś, nawet jeśli nie mówią do tyłu, może pomóc osobie, aby zrozumieć siebie i tych wokół lepiej.

Gęstsza niż woda , przez swtalmnd
Snape / Harry, NC-17, krótki. Ostrzeżenia: AU, chan (11), manipulacja, domniemanych mpreg. Podsumowanie: Snape spotyka Harry'ego w trudnej chwili i obmyśla plan, aby związać lojalności Harry'ego do niego.

Unikalne przez Redrum (lobo_solitario / anumula)
Harry / Snape; PG, jedno-shot. Podsumowanie: "Harry pyta siebie i jego kochanek pomaga mu przezwyciężyć swoje lęki."
Sequeli: Mając do obrony jest unikatowy i szczęśliwych zakończeń .

Nienaturalne przez Lexin i Tidmag (także tutaj, lub , lub tutaj ) #
Harry / Snape; NC-17, nowela. Podsumowanie: "Daleko daleko w alternatywnym wszechświecie, hermafrodyta Harry Potter wpada w kłopoty. To nie jest zwykłe kłopoty, ale kłopoty. "

Nienaturalne - Rozszerzony przez Kameleon (wymaga hasła, link do strony głównej)
Snape / Harry. Czytaj nienaturalne przez Lexin i Tidmag pierwszy! Podsumowanie: "Daleko, daleko stąd, w alternatywnym wszechświecie, Severus Snape robi coś, czego później żałuje, że nie. Mimo to, w każdym życiu musi spaść trochę deszczu. "

Unnatural Selection przez RaeWhit (joanwilder)
Snape / Harry, Harry / Neville'a, NC-17, długi. Ostrzeżenia: rimming, mpreg (koncepcja only), podglądaczy. Podsumowanie: Po wojnie jego własnych wyborów Harry'ego, który umieścił go w niewyobrażalnych warunkach.

Vanteerian Charm przez DracosMinx (the_minx_17)
Harry / Snape; NC-17; chaptered FIC. Podsumowanie: W dniu 17. urodzin Harry'ego budzi się znaleźć, że ma skrzydła ... czarnym, pierzaste skrzydła. Skrzydła nie są jedyną rzeczą, która zmieniła się w ciągu nocy albo ...

Kiedy ostatni raz widziałeś swojego ojca? Przez Eriador117
Snape / Harry, NC-17, krótki. Ostrzeżenia: Mpreg sytuacje seksualne, 18 lat, AU . Podpowiedź: Plotka (dziwi mnie) dostaje Snape'a i / lub Harry'ego w kłopoty. Oba są prawdopodobnie (nadal / znowu?) W Hogwarcie (lub widujemy się regularnie). Oni potrzebują pomocy w rozwiązaniu problemu ...

Tam, gdzie inni boją się , by riffraff
Snape / Harry, NC-17, powieść długości. Ostrzeżenia: seks z nieletnią z wątpliwej zgody. Podsumowanie: Snape wzywa w swoich długów w próbie ratowania się przed niemożliwym wyborem.


: : : : : Powrót do góry : : : : :


+ Draco Malfoy

Będąc Free to Be Me , przez Loui
Harry / Draco, NC-17, WIP . Podsumowanie: siódmy rok AU. HBP nie stało. Harry pokonał Voldemorta pod koniec szóstego roku i podjęła decyzję, że nie będzie się ukrywać, kim naprawdę jest więcej. Cross-dressing. (Przystosowane do przyszłych rozdziałów i późniejszych mPreg). Ostrzeżenia. OC, major Fluff, mPreg, OOC, treści pornograficzne, Twincest, Charakter Śmierć - NIE Harry i Draco Zaczyna się z zaledwie cross-dressing z implantami piersi, ale Harry w końcu staje się hermafrodyta.

Black and White , przez LadyLilyPotter ( lub tutaj , jak Inwonderland)
Harry / Draco; R, odstawić WIP . Podsumowanie: "Siedemnaście lat stary Harry Potter nie wiedziałem, że to możliwe, aby ludzie się zajść w ciążę. Ale kiedy objawy się razem, a prawda objawia się ... jak on sobie poradzić? Gdzie jest ojciec? Kto jest ojcem? A o co chodzi nowego Czarnego Pana? "

Born of Hate rodzi się z miłości , przez Kathi C ( lub tutaj )
Harry / Draco. WIP . Podsumowanie: "Przez machinacji Lucjusza, Harry i Draco są zmuszeni do wiązania i produkują dziecko. Czy oni dowiedzieć się, kim jest aż do udaremnić jego plany? "

Związane Książę Series , współautorem Slashpervert i Sayingsorry_hh
Składa się z: Harry Potter i związanego księcia , Harry Potter i The Secret Keeper , Harry Potter i The White Queen , Harry Potter i Ukochanego Incubus , Harry Potter i węża króla , oraz Harry Potter i smok skarb . Harry / Draco, NC-17, powieść długości. Ostrzeżenia: w post fic. Podsumowanie: Nasza historia zaczyna się od prostego założenia, że "co jeśli" coś się zmieniło w łazience sceny tak, że Harry i Draco rozmawiał zamiast rzucać klątwy. Zajmuje również założenie bezdźwięczna przyciągania między nimi. Draco bierze szansę i całuje Harry. Po wywołał, ich wzajemne pożądanie i badanie staje się siłą napędową alternatywę kończącym się do tego z Księcia Półkrwi . "Misja" Draco z Voldemortem okazuje się być bardziej skomplikowane niż to przedstawiono w kanonie, a ich rozwiązanie jeszcze trudniejsze. (MPreg dzieje się w książce 3)

Ale mam penisa , przez Florahart ( lub tutaj ) #
Harry / Draco, NC-17, ~ 11.000 słów. Podpowiedź: Napisane przez dragon_charmer, który chciał kilka rzeczy, w tym: uwodzenie, boli / komfort, dirty talk, Parselsmut, drażni, UST, szczęśliwych zakończeń i dobrze napisany MPREG.

Cobra , przez Blue Yume ( lub tutaj )
Harry / Draco i innych. R. zaniechana WIP Podsumowanie: "Harry dołączy Voldemorta ?! On jest zakochany w Draco ?! On chce mieć z nim dziecko ?! Harry chętnie pomaga Voldemort przejąć kontrolę czarodziejskiego świata, za możliwość decydowania własną przyszłość. "

Smok Lily przez megyal
Harry / Draco, NC-17, jeden-shot. Ostrzeżenia: mpeg, puch, OOC-ności. Podsumowanie: Napisane przez mojego przyjaciela, który poprosił o puszystej mpreg H / D, i jeden, gdzie Draco ma jakąś wysoką pozycję. Niewiele canon zgodny.

Edge of Seventeen przez makun (link do strony użytkownika, przewiń w dół, aby dostać się do historii, musisz być zarejestrowany)
Harry / Draco; NC-17, chaptered FIC, WIP . Podsumowanie: "To ostatnia noc przed ukończeniem studiów. Harry zaczyna się w końcu przyjąć, że musi "wyjść" prędzej czy później. Co się dzieje, gdy Draco Malfoy jest gotów podjąć to wyzwanie? Ale jest to tylko jedna noc stoisko Draco lub "wychodzi" z własnej? "

Escapology przez ChaCha Chica
Harry / Draco, Harry / Snape, NC-17, długi. Podsumowanie: Severus musi mieścić Harry'ego w Boże Narodzenie, tylko robi się o wiele bardziej skomplikowana ...

Sprawiedliwszy Lodg'd przez Carawen Javolia ( lub tutaj )
Harry / Draco. R. Podsumowanie: "Mało prawdopodobne zjednoczenie, i realizacja Draco, że nie wszystko może być siłą uzyskane."

Wesołych Świąt, Harry Potter , przez Nimori ( lub tutaj )
Harry / Lucjusza, Harry / Draco dorozumiany; NC-17. WIP . Podsumowanie: "Kiedy Harry i Lucjusz stracić co dla nich najważniejsze, niespodziewanie zdobyć coś cennego."

List przez Sunny de Lucca ( ​​lub tutaj )
Harry / Draco; PG-13. Podsumowanie: "Draco dostaje list, który sam w sobie zaskakuje go jeszcze bardziej niż to, co jest napisane."

Indago: Reborn przez LdDurham
Harry / Draco + Snape'a, NC-17, powieść długości. Podsumowanie: Kontynuacja " Indago ". Harry i Draco są starsi i mądrzejsi ... ale nadal zagrożone. Slash, D / s, przemoc, mpreg, tortury psychiczne, domyślnych Non-Con. Harry i Draco małżeństwa w tej historii. Towarzyszy Indago: 3 . Kładę go tutaj "bo podejrzewam, że to Harry, który jest w ciąży" bo on jest uległą gatunek, i myślę, że to Draco, kto jest ojcem. Mogę się mylić; Nie czytałem tak daleko. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Miłość przez przypadek , przez pottermalfoy24 ( lub tutaj )
Harry / Draco; R, odstawić WIP . Podsumowanie: "eliksirów praca jest bardzo delikatna. Wystarczy jeden zły ruch może stworzyć najbardziej niesamowite efekty, w tym rzeczy, nikt nigdy nie myśleć. "

Człowiek w Draco Bed , przez Cyane Snape
Harry / Draco; R, jedno-shot. Podsumowanie autora: "Lucjusz jest histeryczna ... właściwie wolałby być martwy. Draco Malfoy Manor przybył w sam raz na święta Bożego Narodzenia ... ze swoim nowym mężem, Harry Potter-Malfoy. Malfoy Code of Honor? domaga się Lucjusz chronić jego nowego syna-w-prawo i Voldemorta idzie na świąteczny obiad! "
Sequel: dziadka Aniołek (R).

Maybe Baby , Frances Potter (dragon_charmer) ( zablokowanej )
Draco / Harry; PG, chaptered FIC.

A Moment in Time , przez Shadow Bandit
Harry / Draco; R, powieść długości. Podsumowanie: "W swoim siódmym roku, Harry dowiaduje się, że jego życie może się zmienić na zawsze w jednej chwili w czasie." Harry błędnie wysłany do Azkabanu; Draco pomaga mu uciec i jedna noc pasji prowadzi do MPreg; Kilka lat później Zakon realizuje swój błąd i Harry'ego, z bliźniaków, powraca do Hogwartu, aby zmierzyć się z Voldemortem. "

Nikt nie ostrzegł nas o to , by Madameceleste70 ( lub tutaj )
Harry / Draco; PG do NC-17. Podsumowanie: "Seria drabbles około blues po porodzie. To tylko kilka z tych kłopotliwych, pozbawiony snu, bitchy, chwil sex-zagłodzony, które pochodzą z okresu poporodowego "Uwagi autora:". Jest to wejście w wyzwaniu porodzie niebieska w hp_mpreg. Pierwsze 4 drabbles są PG; ostatni jest NC17.

Dungeons i rozmowy , przez Cosmic
Harry / Draco; PG13. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Podsumowanie: "Harry i Draco są więziony przez śmierciożerców w lochu. Jak spędzają czas? "

Jeden z ojców waszych , przez Dacro & Co (pełne informacje przez link)
Harry / Draco; PG-13. Novella. Podsumowanie: "Po podróży do uzdrowiciela o jego przypadku" grypa ", w ciąży Harry próbuje dowiedzieć się, że najlepszym sposobem, aby powiedzieć, że Draco będzie ojcem."

Droga do rodzicielstwa , przez Loui
Harry / Draco; NC-17; długie. Podsumowanie: "Powojenna historia, relacje Draco / Harry Mpreg".

Zapisz konia, Ride Cowboy , przez Knightmare'a
Harry / Draco; NC-17, długi. Odpowiedź na keikokin za Draco / Harry wyzwanie: Draco i Harry mają zarówno uciec od swoich obrzydliwych życia domowego, lub uczynić to post-Hogwart a oni uciekają od świata czarodziejów. Oni skończyć się pracy w tym samym miejscu i są zmuszeni pracować razem, aby uzyskać pieniądze. Jak można się dogadać i pomagać sobie nawzajem przy realizacji ich wzajemnego przyciągania? Dodatkowe punkty, jeśli Lucjusz dowie i daje swoje błogosławieństwo. Albo zdecydują się wrócić ze względu MPREG, albo że chcą się pobrać. Harry jest wygodne w swojej pracy, bezpieczny, że jest on bezpieczny z czarodziejskiego świata. Aż pewnego blond pokazuje się i odwraca jego świat do góry nogami.

Zgodnie z ręki przez RurouniHime
Harry / Draco; R, seria. Podsumowanie: "To już miesiąc odkąd zobaczyłem jego kochanka, a Draco miał go z ustawą znikają".

Nieoczekiwanych wyników przez PadfootLivesOn (będziesz musiał się zarejestrować) (lub tutaj ; rejestracyjnego potrzebne)
Harry / Draco, NC-17, chaptered Novella. OOC ostrzegawczy. Podsumowanie: "Draco i Harry mają one-night stand, a Harry w ciążę. Harry jest zakochany w Draco, ale myśli Draco go nie kocha, więc on nie mówi mu, że jest w ciąży. Co dzieje się, kiedy Harry zostaje schwytany przez Śmierciożercy i idzie do pracy? Przeczytaj i przekonaj się sam! "

Mało prawdopodobne początki , Christine i Carrie ( lub tutaj )
Harry / Draco; Ron / Hermiona. WIP . Podsumowanie: "Pod wpływem chwili Liason pozostawia obie strony z więcej niż się spodziewali, a owłosione pachy, brudne tajemnice i rażąco oczywiste pomoc kwitnąć skromnych początków w stosunku do zapamiętania."

Co rodzina znaczy przez Winsome
Harry / Draco; Harry / OMC; NC-17; WIP (po przerwie?) . Podsumowanie: "Harry spędza lato w burdelu i powraca do Hogwartu zupełnie innym. Draco wyobraża sobie zakochana w tej nowej zniewieściały chłopiec. MPREG. "Głęboko przygnębiony Harry spędza lato pracuje w burdelu. Gdy wraca do Hogwartu bardzo zmieniony chłopca, Draco Malfoy nie może pomóc, ale być przyciągane ...

Co On zawsze potrzebne , by Minerva-Severus-dumbledor
Harry / Draco; R; chaptered FIC, sequel Learning kochać Veela .


: : : : : Powrót do góry : : : : :


+ Lucjusz Malfoy

Ostry jak Sunlight przez Amanuensis ( lub tutaj ) ##
Snape'a / Sirius; Draco / Hermiona; Lucjusz / Harry. NC-17, nowela. Podsumowanie: "To squicky los czeka naszych bohaterów po porażce. Czy można coś uratować? "

Powyżej oczekiwań , przez Jendra (patrz w sekcji plików, musisz dołączyć do grupy, aby ją przeczytać)
Harry / Lucjusza; NC-17; Powieść długości. Kontynuacja Jade Green Eyes , które należy najpierw przeczytać, inaczej nic nie zrozumiesz.

Nazwijmy to Miłość , przez wkurzony Eskimo (przewinąć w dół do niego)
Harry / Lucjusza; R (?); Ostrzeżenie rzepaku. Podsumowanie: "Lucjusz Malfoy w końcu dostał w swoje ręce jego pięcioletniej obsesji, Harry Potter".

Duet przez LinW zagnieżdżania (Hedwig)
Lucius / Harry'ego. R. Część umiłowanego Enemies Harry / Lucjusz Fuh- Q-fest. 89. Harry i Lucjusz mają tajny związek. Lucjusz nadal jest śmierciożercą (zdecydujesz, czy to dobrowolnie, czy nie), a Voldemort wciąż dookoła. Nikt, żaden z przyjaciół Harry'ego, żaden z Śmierciożercy Voldemorta, a nie czy nawet Dumbledore wie o związku. Jakoś Lucjusz dostaje Harry ciąży. Lucjusz jest bardzo zaborczy i opiekuńczy nad Harrym i ośrodków do "porwania" nim i ukrywa go w Malfoy Manor. Draco, podejrzliwy, szuka i odnajduje Harry'ego w swoich pokojach w Manor. Co Draco zrobić? Jak Lucjusz reagować? A co z biednej ciężarnej Harry'ego?

Oko za oko przez Isis #
Harry / Lucjusza; NC-17. Podsumowanie: "Lucjusz wywołuje starożytne prawo czarodziejów; Harry płaci cenę. "

Faktem dokonanym przez Amanuensis #
Harry / Draco; NC-17. Kontynuacja Prawo pierwszej nocy , należy ją najpierw przeczytać. Podsumowanie: "Harry i Draco mieć do czynienia z jakimiś konsekwencjami ich nocy poślubnej. Teraz mają do czynienia z więcej "

Rodzina Drzewa przez LinW (zagnieżdżanie Hedwig) ( lub tutaj )
Lucius / Harry'ego; Snape / Harry. R. Część umiłowanego Enemies Harry / Lucjusz Fuh- Q-fest. 117. Lucjusz jest eskortowanie jego wnuka - Kid Draco - na Platformę 9-3 / 4. Gdy robi tak, dostrzega Harry'ego z dwójką dzieci. Są wyraźnie bliźniaki ... i są one wyraźnie Malfoyów. Jak Harry skończy się Malfoy patrząc dzieci? Są jego ... lub kogoś innego? I dlaczego Harry podnosząc im się?

Utrata spać w sen na jawie , przez Veritas (moltensulfur)
Harry / Lucjusza; NC-17; Powieść długości, zakończone. Ostrzeżenia: Non-Con, Mpreg, Charakter śmierci. Podsumowanie: "W szóstym roku Harry'ego, Voldemort odkrył, jak manipulować sny Harry'ego. Fed up, Harry stara się Snape'a, aby kontynuować swoje lekcje Oklumencji, ale Harry nie może przestać myśleć o widzeniach, że Voldemort, z pomocą Lucjusza Malfoya, został wysyłających. Kontynuacja małżeńskiej wizyty . "

Wspomnienia są jednak wspomnienia , przez Yih
Harry'ego / Lucjusza; G. Podsumowanie: "Kiedy Harry traci swoje wspomnienia, jakie jest jego kochanką przypuszczać, aby zrobić?"

Nowy Dziedzic przez alliekatgal
Harry / Lucjusza, Harry / Snape, NC-17, chaptered FIC. Podsumowanie: "Harry jest zmuszony przez czarodziejów ustawę provied nowego dziedzica dla Lucjusza po spowodowaniu śmierci Draco".

Pet przez LinW (aka zagnieżdżanie Hedwig)
Harry / Lucjusza; R / NC-17. Podsumowanie: "Po klęsce Światła, Lord Voldemort daje rannego Harry'ego Pottera do Lucjusza Malfoya jako zwierzę domowe."

Ochrona Harry'ego przez ravenrosebud
Snape / Harry, Harry / Lucjusz dorozumiany; R, jedno-shot. Podsumowanie: W siódmym roku zmienić ten stan rzeczy, Voldemort jest zniszczony, Harry spędza dużo czasu w lochach i Snape nadal trzymać go bezpiecznie bez względu na to, czego potrzeba.

Wyrazy I Need usłyszeć przez Cyane Snape
Harry / Lucjusza; NC-17. Podsumowanie: "Harry Potter znalazł miłość swojego życia. Ale on ma problem. Jego jedyna prawdziwa miłość nie jest gotów podjąć zobowiązanie, a przynajmniej tak uważa. "Część HP MPreg FQF. Wave 3.


: : : : : Powrót do góry : : : : :


+ Tom Riddle / Voldemort

Beltane Spacer przez Lantana
Harry / Voldemort. R. Podsumowanie: "Co się dzieje, gdy zatrucie Valentine zanika?" Ma prequel, Słodki Surrender (patrz niżej).

Mając My Baby poprzez PAMR
Harry / Voldemort; Harry / OC. NC-17; WIP . Podsumowanie: "Harry podduszanie - opuszcza Hogwart, aby jego koszt."

Wystarczająco Ciepło , Lee () (Link do strony głównej)
Harry / Voldemort; NC-17. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 32: Harry jest albo schwytany przez Voldie lub idzie do niego na własną rękę (być może jako szpieg). Zakochuje się z Czarnego Pana i zgadza się, aby jego dziecko. Voldemort może okazać dobre - lub nie, ale Harry powinien być szczęśliwy w końcu. Dodatkowe punkty za posiadanie Voldemort wyglądać młodo i przystojny ponownie. Podsumowanie: "Harry jest w ciąży z dzieckiem Voldemorta, a dwa z nich są w biegu."

Słodki Surrender przez lantana
Harry / Voldemort. Podsumowanie: "Harry bawi trudno dostać. Voldemort jest zmęczony czekaniem. "Jest to prequel Beltane Spacer powyżej.


+ Bill Weasley

Wystarczy zawiązać węzeł , Lin W (zagnieżdżanie Hedwig)
Harry, Harry / Bill / Lucjusza, Harry / Voldemort; R. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 94. Podsumowanie: "Harry nieświadomie ciążę przez Billa Weasleya, ale zostaje porwany przez Śmierciożerców. Gdy ucieka, on biegnie z Czarodziejskiego Świata. Każdy szuka dla niego. "


+ Ron Weasley

Deal przez LeoZodiac
Harry / Ron, Harry / Draco, Ron / Hermiona, R, Novella. AU : Voldemort nigdy nie istniał, Draco nigdy nie poszedł do Hogwartu rzeczywiście udał się do Durmstrangu rodzice Harry'ego są wciąż żywe, a on jest najmłodszy z ich troje dzieci, Potters i Malfoyowie nie dogadać, ale nie jest tak źle, jak Weasleyów i Malfoyów, Potterów i Weasleyów są najlepszymi przyjaciółmi. Podsumowanie: Voldemort nigdy nie istniał, ale Harry jest introuble gdy jego chłopak zrzuca go po przewracając go do góry, a jego rodzice go wyrzucić. Ale nie wszystko jest stracone, gdy pewna Blond pochodzi z ofertą nie może być w stanie odmówić.

Opanowanie sztuki nieporozumieniem przez sparkysparky ( zablokowana )
Harry / Ron, NC-17, krótki. Podsumowanie: Yura poprosił o coś udziałem Shag jednorazowe, mylić Rona i mpreg!. Mam nadzieję, że udało nam się wszystko to plus porno do FIC.

Koszmar , przez Florahart
Harry / Ron, PG, krótki. Ostrzeżenie: MPreg; nie panikuj, bo to trochę popękane. A / N: To był kolejny monit, że nie przyszedł do mnie standardowy sposób. Shocolate powiedział coś o klaunów w sali porodowej, a ja powiedziałem, że biorę w wierszu fic.

Nymphrodite Story przez Altaorion (orionsixwings)
Ron / Harry, NC-17, długi WIP . W innym świecie, Harry Potter nie był tylko czarodziejem. W tym drugim świecie, Ronald Weasley został Rycerzem. Jedyną nadzieją na przetrwanie ich świecie jest miłość. Czy ich miłość wystarczy?

Źródło z ciemności przez caliadragon ( lub tutaj )
Harry / Ron. R. Podsumowanie: "Harry pamięta, a zamknięty w ciemności."

Magii sympatycznej , przez shedoc10
Harry / Ron; R; chaptered FIC. Podsumowanie: "Harry i Ron dowiedzieć się coś więcej na ich przyjaźni niż ktokolwiek wiedział."


+ inne

(Blaise Zabini)

Ojciec córki poprzez nieustanną czujność
Harry / Draco; R, powieść długości. Podsumowanie autora: "Harry zostaje zgwałcona. Draco sprawia konsekwencje zniesienia. "

(Syriusz Black)

Idealne , przez [TBA]
Sirius / Harry, PG, krótki.

Weird Odkrycia, albo jak Syriusz Black Got pod skórę Harry'ego , by brama Dziewczyna #
Harry / Sirius, NC-17, krótki. Ostrzeżenia: Cracktastic nowe spojrzenie na mpreg. Canon zgodny poprzez GOF. Podsumowanie: Harry zakochuje Syriusza ... a potem robi się dziwnie.

(James Potter)

Miłość jest miłością , przez welwet-Dragon / Blair
James / Harry'ego, ewentualnie Sirius / Remusa, R, WIP . Podsumowanie: Po śmierci Lily James uświadamia sobie, że Harry oznacza dużo więcej do niego, że po prostu jego syn. Kazirodztwo MPREG, Slash, JPHP. Brak płomienie bo szczerze nie ostrzegałem. Gramatyka nieprzyjazny.

(wielokrotność)

Życie po Voldemorta , Terri
Snape / Harry, dorosłych, długie. Podsumowanie: "Czy istnieje nadzieja na życie po pokonaniu Voldemorta?" Zarówno H i S są w ciąży.

Nasze życie to nie nasza własna , przez Teigra (sings_in_rain)
Harry / Ginny (bez PREG), Harry / Lucjusza, Harry / Shacklebolta, Harry / Dumbledore'a, Harry / Severus - Harry ciąży całą drogę choć jednej z każdego ojca, wyzwanie FIC , NC-17, WIP .Summary: "Harry Potter jest wybawcą Czarodziejskiego Świata, a do tego aktu, musi teraz podać, że bardzo świat czworo dzieci."

Ból nieporozumień , przez Betsanne
Harry / Snape / Remusa, NC-17, noweli. Podsumowanie: Harry Potter jest w miłości Sewera i Remusa, którzy biorą udział ze sobą. Ma jedną noc z nimi i odchodzi, kiedy myśli, że to był błąd. W rezultacie, Harry ciążę. Powie im? Czy jest jakaś nadzieja dla Harry'ego i te, które kocha?


: : : : : Powrót do góry : : : : :


niejawne Ojcostwo

Chłopiec, Który Przeżył: ojciec się , przez Sweet Mercy
Remusa / Harry'ego, ale ma odniesienia do Draco / Harry, Syriusz / Harry'ego i DT / Harry'ego; R; odstawić WIP . Podsumowanie: "Jeden dzień w lecie po 6 roku Harry'ego pojawia się artykuł w gazecie, która zamienia swój świat do góry nogami. Wiedząc, że większość tego, co zostało powiedziane w artykule to prawda, Harry boi widząc swoich przyjaciół i reszty Zakonu. Ale, podobnie jak wszystko inne, życie musi iść dalej, a Harry wraca do szkoły, aby zmierzyć się z muzyką. "

Pies Zbyt ?? przez toyapalooza WIP . Podsumowanie: "Harry Potter ma cycki? Po nocy pasji odnajduje się w sposób rodziny, ale to, co się dzieje z Fang i dlaczego nagle znika? "

Gojenie starych ran , Nikita (także tutaj )
Harry / Snape; zakończony. Podsumowanie: "Harry Potter powraca do Hogwartu, wiele lat po tragicznym zdarzeniu. Czy stare rany wreszcie leczyć? "

One Night przez PissedOffEskimo
Harry / Draco; chpatered FIC. Podsumowanie: "Draco może mieć tylko jednego potomka. Co zrobi, gdy jeden-night stand zostawia Harry'ego w ciąży z jego dzieckiem? " Nie bardzo niejawne" cos to ujawnił w końcu, ale byłoby wielkim spoilerem, więc jestem umieszczenie go tutaj .

Raven przez la femme
Harry / Draco, Harry / Blaise, NC-17, długi, MPreg, przemocy. Podsumowanie: "Kiedy przejrzał na zdjęciach, które wykazały Raven wszystkie wyobrażalne pozach i obrazów Draco nie mógł uwierzyć, że przez cały czas patrzył na znanym i często znienawidzonego twarz i niewiarygodnie zielone oczy Harry'ego Pottera". Nie jest jasne, tak daleko, kto jest ojcem dziecka Harry'ego jest.

Poważny Sandwich , Lily Campbell
Harry'ego / ??; NC-17. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 86: Po pierwszym lecie z Syriusza, Harry odwraca się w szkole w ciąży i ponuro odmawiającą o tym mówić. Czy coś się stało pomiędzy Harrym i Syriuszem? Czy Harry spać z kimś jako akt buntu przeciwko próbom Syriusza na rodzicielstwo? A może jeszcze coś się stało?

Kto jest Ojcem , przez Chantal Malfoy
Harry / ??; PG. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 76: Harry ciążę, ale nie chce ujawnić, kto jest inny ojciec, pomimo spekulacji każdego z nas. Kiedy Harry idzie do pracy, z drugiej strony ojciec przychodzi do Harry'ego i jest ostatnią osobą, że ktoś mógłby się spodziewać. Wybierz nikogo innego jak ojciec, z wyjątkiem Dumbledore'a i Voldemorta.


czary ciąży lub przekleństwa / koncepcja nieseksualne

Do tyłu , przez Drake'a żużla
Harry / Hermiona, PG-13. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 22. Napisz opowiadanie, które obejmuje ten wiersz: ". Mama, tata, mój chłopak jest w ciąży" 23. Opowiedz o ciąży Harry'ego z punktu widzenia Hermiony. Podsumowanie: "Pragnienie Hermiony wiedzy pozostawia Harry'ego górę Duff".

Zawsze zadłużonych przez Kosmiczny
nr parowania; R. Część Harry Mpreg FQF, Wave 4. Wyzwanie 49: "Harry zawdzięcza Snape'a szereg zobowiązań życiowych. Żądanych płatności? Jedno dziecko za dług życia. Historia musi zawierać zdanie: Życie za życie Potter, jesteś mi winien i mam zamiar zebrać. "
Harry ciążę za pomocą eliksiru. Snape jest hit z hex który odzwierciedla wszystkie objawy Harry'ego.

Harry Potter i Córka Malfoya przez Fyre #
Gen; PG-13. Humor. Novella. Podsumowanie: "Lucjusz Malfoy jest niezdarny git. Eliksir ciążę przez Snape'a za żonę Malfoya kończy się rozlał na naszej siedemnaście letniego bohatera. Harry Potter kończy się ciążę. On naprawdę nie jest najlepszym zadowoleni. Po tym wszystkim, jak to miał na myśli, aby uratować świat, czy ma iść na urlop macierzyński? "

Jak chcesz, żebym przez MOiT (będziesz musiał się zarejestrować)
Harry / Draco; R; WIP . Podsumowanie: "7 lat, Ron i Harry mają walkę, która rzuca Harry'ego w ramiona jednego Draco Malfoya. Draco daje Harry'emu inny eliksir niż zamierzał, a teraz mają kilka problemów. "

Miłość, Ciąża i Camel Riding przez Klynie #
Snape / Harry (zakończony Harry / Ginny), NC-17, ~ 27600 słów. Podsumowanie: 48-letni Harry Potter jest ofiarą przypadkowego niepokalanego poczęcia. Ostrzeżenia: spoilery DH, w tym epilogu; Mpreg; niewygodne seks między dwoma średnim wieku czarodziejów.

Metamorfoza przez Silla (visionshadows) #
Snape / Remus; Minerva / Poppy; R. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 252. Jedna z kobiet lub dziewcząt kanonicznego jest w ciąży ... i umrzeć. Jej ostatni akt jest, aby zapisać swoje dziecko ... przez przeniesienie dziecka do kogoś innego. Podsumowanie: "W ostatnich chwilach swego życia, Hermiona decyduje się uratować jej dziecka."

Ciąża i eliksirów , by caliadragon
Harry / Snape; PG-13. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 78 Harry jest przypadkiem (czyli nie przez płeć) ciąży Snape'a. Nikt nie wierzy, że to się stało. Syriusz idzie w szał. Jest praktycznie mob Lynch tworzy wszystkie żądając Snape poślubić Harry'ego natychmiast, pomimo powtarzających się pisma i protesty od samego Harry'ego. Obaj są małżeństwem tak szybko kręcić głowami. Aby dodać zniewagę szkody rozwód nie jest legalny w świecie czarodziejów. Co teraz?

Przywitać, Say Goodbye , przez Ariana Dumbledore
Harry / Draco; Remus / Syriusz; PG. Podsumowanie: "Dumbledore prosi Harry zrobić coś, co tylko może zranić jego relacji, zwłaszcza ze swoim chłopakiem" Harry zgadza posiadania potomka dziecięce dla umierającego Dumbledore'a.

Nieoczekiwany Series , przez Kosmiczny
Harry / Snape pre-slash. PG. Część Harry Mpreg FQF Wave 5. Wyzwanie 108 (wydanym przez Killgoretroutfish) - "Kreator nieoczekiwanie zaczyna rodzić - i on nawet nie wie, że jest w ciąży." Podsumowanie: "Zły kolorze eliksir nie dać przeznaczone wyników i Harry kończy się w delikatnym stanie, choć nie zdaje sobie sprawy. W ogóle."


: : : : : Powrót do góry : : : : :
Draco Malfoy

Draco Malfoy + Harry Potter ::: Draco Malfoy + Ron Weasley Draco Malfoy + Tom Riddle / Voldemort Draco Malfoy + Inne & niejawne Ojcostwo Draco Malfoy: czary ciąży lub przekleństwa / nieseksualne koncepcja Pit+ Harry Potter

Wszystko dobre, co się dobrze kończy , przez Mayura Nacht
Harry / Draco; R chaptered FIC. Podsumowanie: "Miłość mikstury mogą być niebezpieczne i zawierają konsekwencji zmianę życiowych. Draco jest teraz zmuszony do wyboru między tym, co on znany i ucieka. Czy życie swojego dziecka warto tracąc swój własny? Można albo Harry pomóc? "Uwagi autora:" To już trzecia historia "szekspirowski Arc" serii. Aby zrozumieć cały łuk powinieneś przeczytać pierwsze opowiadanie, " wiele hałasu o nic ", a drugie historii " Zimowej opowieści ". Zacząłem tę serię dwa lata temu (zanim książka została opublikowana 5). Jest alternatywnym wszechświecie, gdzie Syriusz Black jest wciąż żywa i Lucjusz Malfoy nie został zabrany do Azkabanu ".

Amicus Charm , Laura Beth
Harry / Draco; R. Opuszczony WIP . Podsumowanie: "Harry miał najlepsze intencje. Czy ktoś może złamać Amicus Charm, zanim będzie za późno dla chłopców? Słodki / puszyste ukośnik ".

Występy przez Twisted cud
Harry / Draco, NC-17, powieść długości. Ostrzeżenia: OOC, ataki na Lucjusza, referencje rock-n-roll, ewentualne mpreg. Podsumowanie: Call to klasyczny romans (tylko w h / d zamiast het). "Czarny Pan zniknął, Lucjusz w końcu wyszedł z więzienia, a nazwa Malfoy jest w toalecie. Ale Lucjusz po prostu wie, jak go zrealizować ... ". Teraz zupełnie AU począwszy od Księgi 7.

Zdrada Kruka , Miss Lesley ( lub tutaj )
Harry / Draco. R. WIP . Podsumowanie: "Draco i Harry byli kochankami. Ktoś oprawione Draco za zbrodnię, której nie popełnił. Sam, magicaless i ciąży Draco zaczyna nowe życie. "

Związany! Przez Draeconin
Harry / Draco; NC-17, powieść długości. Podsumowanie: "Aby uniknąć gorszego losu, wnioski Draco wiązać się - ale nie idzie zgodnie z oczekiwaniami." Lucjusz będzie wiązać Draco Voldemortowi, więc Draco figury, że nie może być związany z Voldemortem, czy on zobowiązany do ktoś inny. Odnajduje wiązanie sługą / master, ucieka się do Harry'ego o pomoc, ale dlatego, że mają ukryte uczucia do siebie nawzajem nie skończyć jak wiązanie sługą / Master, ale więź miłości. Bond poprawia zarówno moc chłopców. Draco dostaje wyzwolonego od rodziców i żeni Harry'ego dla większego bezpieczeństwa.

Ale mam penisa , przez Florahart ( lub tutaj ) #
Harry / Draco, NC-17, ~ 11.000 słów. Podpowiedź: Napisane przez dragon_charmer, który chciał kilka rzeczy, w tym: uwodzenie, boli / komfort, dirty talk, Parselsmut, drażni, UST, szczęśliwych zakończeń i dobrze napisany MPREG.

Obchody , Mystic
Harry / Draco. R. Podsumowanie: "Harry i Draco dzielić rzadką spokojną noc razem i dostać coś, czego się nie spodziewaliśmy."

Wybrany Bogów , Darragh Tieraneaux
Harry / Draco i Ron / Hermiona. PG-13. Istanieje WIP . Podsumowanie: "To Harry Potter i Draco Malfoy Draco chce romans ... Harry ... Harry chce Draco ... Obaj uzyskać więcej niż się spodziewali!"

(Crying Over) Resztki eliksirów przez Azhure
Harry / Draco; NC-17. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 104: Snape jest zmuszony zaufać Harry'emu wziąć eliksir do swojego biura. Harry stara się być ostrożny z nim, ale w drodze do gabinetu Snape'a, potyka i upada. Jest pęknięcie w kolbie, a Harry jest zmuszony trzymać rękę na to, aby zapobiec jego wyciekaniu. Raz w gabinecie Snape'a, odkrywa identyczny zbiornik, rozlewa eliksir do niego, pozbywa się pęknięty jeden i odchodzi uczucie smug na uciec z nim. Wkrótce zapomniał o incydencie ... jak również zapominając umyć ręce.

A Different Ołtarz przez Vera (dragons_muse)
Harry / Draco; chaptered FIC; R. Podsumowanie: "W ostatnim tygodniu ciąży Draco, on i Harry pamiętać, co przyniósł je tutaj i spróbować dowiedzieć się, gdzie pójść później."

Dylemat Draco przez Laguna
Harry / Draco. Nie podano podsumowanie.

Felix Felicis przez akiko88
Harry / Draco, PG-13, ~ 6K słowa. Podsumowanie: Co jeśli Harry postanowił wykorzystać Felix Felicis wcześniej? Ostrzeżenia: Mpreg, język, AU.

Cienka linia między wtedy i teraz , przez dragon_charmer (Frances Potter)
Harry / Draco, PG-13, ~ 14K. Ostrzeżenie (s): Śmierć Charakter / zniknięcie; mpreg; mylące scenariusz podróże w czasie, MPreg. Podsumowanie: Co zrobić, jeśli wszystko się zmieniło i nie wiedział, jak zrobić to jeszcze raz w prawo?

Palić ogień, a kocioł Bubble , przez Cyane Snape
Harry / Draco, NC-17, chaptered FIC. Ostrzeżenia: dorosły język mPreg, OOC. Podsumowanie: "Harry nienawidził klasy eliksirów. On był zmęczony. Był zepsuty. Nie musiał Malfoy mówi mu, co ma robić. Niestety, powinien on słuchał, gdy blondyn powiedział mu, żeby nie dodać jednorożec krew. "

Genesis , przez akahannah (link do części 2 u dołu) #
Harry / Draco; R, nowela. Podsumowanie: " W tym roku nie będzie, jak wszyscy inni. On po prostu wie . Draco-centric reimagining HBP ".

Harry i Draco Idź do Kentucky Fried Chicken , przez coffeejunkii
Harry / Draco, PG-13, krótki. Podsumowanie: Draco ma ochotę, a Harry robi wszystko, aby ją wypełnić.

Harry Potter i opuszczony smok , przez Miss Lesley
Harry / Draco; R. zaniechana WIP . Podsumowanie autora: "Druga wojna się rozpoczęła. Światło traci Draco robi Blood Oath z Harrym Potterem, aby chronić swoją rodzinę. Teraz wojna się skończyła i transakcja została zakończona, ale spadkobiercy Potter są tam. DH, LuciusSnapeRemus, MPREG & slash "

Harry Potter i Przyszła smok przez Zelgadis Greywood
Harry'ego / Lucjusza, Harry / Draco, WIP . R, AU w tym Voldemorta nie zdobył jeszcze swój comeback.

Serce Więc Drapieżcy , współautorem Slashpervert i Aveeno_baby
Harry / Draco, NC-17, powieść długości. Ostrzeżenia: w post fic. Podsumowanie: Kontynuacja Miłość tak spóźniona . Draco i Harry nadal odzyskać od ostatnich przejściach, jak działają one na budowaniu swojego życia razem. Draco stara się znaleźć sposób, aby zadowolić zarówno jego rodziców i jego kochanka, ale z niebezpiecznymi konsekwencjami. Czy ich miłość przetrwa to, co zrobił?

Jak druga połowa Lives , autorstwa prof McKitten
Harry / Draco; NC-17. 23 rozdziałów, w komplecie. Kontynuacja Never Left Behind . Post-Hogwart, Harry i Draco rozpocząć nowe życie razem w Szkocji.

W tych dniach , w coffeejunkii (lub na LJ )
Harry / Draco; PG / PG-13; jeden strzał. Podsumowanie: Zamknięte drzwi, zimne noce, niespodziewana uprzejmość, a trochę nadziei.
Sequele: At Night , Promises Kept , Przepaść , Liminalna .

W twoich oczach , przez Draconis Leona (shadowpryde)
Harry / Draco; NC-17, długi. Podsumowanie: Walczyli wojny, walczyli o prawa obywatelskie, a teraz Harry i Draco są przeciwdziałanie rodzicielstwa. Najpierw przychodzi zaklęcia, potem przychodzi przekonywanie innych, potem przychodzi co czyni go przy życiu iw jednym kawałku.

Błędy przez SilverDragon161 ( lub tutaj )
Harry / Draco; R. WIP . Podsumowanie: "Draco znalazł się w trochę bałagan, na szczęście dla niego dostaje trochę pomocy, nawet jeśli nie o to poprosić, ale to albo dostaje pomoc lub jego ojciec dowie."

Potwór przez Natt #
Harry / Draco; PG 13. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 27: Veela i Dementor może z powodzeniem kolega i produkować potomstwo.

The Morning (lub kiedy obudziłem się i odkrył, że jestem w ciąży) , przez Cosmic
Harry / Draco; PG-13, 3 rozdziały. Podsumowanie: "Kiedy Draco Malfoy budzi się, aby znaleźć się bardzo ciążę nie mając pojęcia, jak to się mogło stać, coś się dzieje, a relacja zaczyna tworzyć."

My Own przez Runzu (Link do pierwszego postu; dalsze wykorzystanie kalendarza nawigacji, tagi, lub przycisk "next")
Harry / Draco, R, WIP . Podsumowanie: "To zestaw pięciu lat po Harry'ego i absolwenta gangu. Oh yeah Voldemort nie żyje, więc jest Lucjusz. Draco i Harry żyć razem. Draco stworzył popularny magazyn żywności i mody o nazwie Posh i Trendy. Harry jest na Puddlemere Stanach quidditcha. Harry jest o jakąś duszę wyszukiwanie niepewność co do tego, co dzieje się po śmierci on, że nie może pomóc, bo to prawie się zbyt wiele razy. Draco ma niepewność o tym, co tak naprawdę chce w życiu i jeśli Harry'll wspierać ten świat zmienia decyzję. "

Niekoniecznie jak Oczekiwany przez kishijoten ( lub tutaj )
Harry / Draco, a wzmianki o Harrym / Błażeja. NC-17. Podsumowanie: "Harry pragnie ojcostwa, a Draco uderza okazja."

Po raz kolejny , przez Kimberjingle ( strona jest w dół , może być tu składowane )
Harry / Draco; NC-17. Powieść długości. Podsumowanie: "Post-Hogwart. Ron i inni widzieli Harry zabity przez Voldemorta w ostatecznej bitwie. Ale prawda? Dlaczego Albus emeryturę z Hogwartu dzień po tej pamiętnej nocy? Inne sfery egzystencji są objawione czarodziejów, gdy ich przekrój gatunków bohater przychodzi, aby zapisać je wszystkie jeszcze raz przed złem innych królestwach. Życie w dwóch światach jest trudne, i jak zdecydować się, gdzie naprawdę jest w domu? Przygody, objawienia i prawdziwe testy kłamstwo serca u poczekać. W obliczu decyzji między pozwalając wyścig kreatorów istnieć lub gatunków, które posiada jego nienarodzonego dziecka, co wybór jest tam? "

Do czasu , przez Seraphtrevs
Harry / Draco. Podsumowanie: "Voldie postanawia on potrzebuje dziedzica, ale nie jest w stanie mieć. Postanawia dziecko swego najpotężniejszego wroga służyłaby całkiem przyjemnie, a Draco jako "potomstwa mare", że tak powiem. Draco jest niezadowolony, gdy odkrywa spisek. Jest karaoke, pijackie obłęd i seks w miejscach inapporopriate - czego więcej można chcieć? "

Prat i jego Preg! Przez soulmateyaoi aka alreolon
Harry / Draco. Podsumowanie: "Draco jest w ciąży z dzieckiem Harry'ego. Harry idzie do szału. "

Książę i slave poprzez Shinri
Harry / Draco; Ron / Hermiona, AU , odstawić WIP . Podsumowanie: "Książę Harry Gryffindora został zmuszony kupić niewolnika. On kupuje jedną pod nazwą Draco. Ale czy to niewolnik więcej niż się wydaje? "

Wróć do mnie , przez padfoot887 padfoot887 (także pisał w hp_mpreg )
Harry / Draco; PG-13. WIP . Podsumowanie: "W przeddzień wyjazdu Harry'ego Pottera jest tu i Draco Malfoy patrzy, jak jego mąż wyjeżdża na wojnę. Poczta Hog. Duża działka, ale ja nie chcę zepsuć. Ritten wspólnie przeze mnie i przyjaciela M-preg "

Reverso przez GeminiEmerald
Harry / Draco; R. Zakończono. Podsumowanie: "Kiedy złe zaklęcie wypowiedziane i wspomnienia się odwrócić, Draco i Harry uważają, że ból i przyjemność jest w pamięci widza ...". Sequeli: 9 miesięcy: Draco Diary , a Ivy Rose .

Śmieszne Notion przez Nattish
Harry / Draco; PG-13. Podsumowanie: "Draco myśli, że jest w ciąży, ale Harry nie będzie w to uwierzyć na minutę. Niezależnie od tego, Draco przygotowuje dla swoich dzieci z zapałem ".

Dwa okrągłe , Olivia Lupin (lovely_slyth)
Harry / Draco; R, jedno-shot.

Zapisywanie Draco Malfoya , przez ddayspring
Harry / Draco; R; Powieść długości. Podsumowanie: "Chociaż świecie czarodziejów Harry Potter czeka, aby je zapisać, Draco Malfoy postanawia uratować."

Migawki , by coffeejunkii
Harry / Draco; PG-13, jeden-shot. Podsumowanie: Czasami życie trzyma dla ciebie niespodziankę. Albo dwie niespodzianki.

Migawki , by Elfflame
Harry / Draco; PG-13; jeden strzał. Podsumowanie: "Draco budzi się w obcym miejscu, a Harry Potter czuwa nad nim, a nie pamięta jak się tam dostał i dlaczego on tam jest."

Schody do nieba , przez blanchemalfoy
Harry / Draco; NC-17. Podsumowanie: ".. Na balu maskowym, Harry spotyka jego idealne dopasowanie i spędzić magiczne razem noc" Ten fic kończy H & D's ślub
Sequel, tylko o krok od nieba ., To jest o życiu małżeńskim (w tym MPreg)
Niepowiązany jedno- strzał głowy lub ogona , gdzie Harry i Draco są (żonaty, ale) oddzielone, i starają się przezwyciężyć smutek po stracie dziecka. Podsumowanie: "Dwa lata to szmat czasu. Ale czy to wystarczająco długo, aby rozerwać miłość? Nieznany odległości, czas i nieznośne ilości bólu podzielić Harry'ego i Draco na dwie części. Może być ustalona rzeczy? Albo to się skończy na zawsze? "(Można czytać te FICS W sekcji Pliki tutaj . Musisz dołączyć do grupy.

Dziesięć Klisze przez ddayspring
Harry / Draco, Ron / Hermiona, R, krótki. Podsumowanie: Cliche-wszystko, co stało się banalne i powszechne przez nadużywanie. Istnieją powody, stereotypy są stereotypy.

Rzeczy, które zmieniają się przez Ociwen (Eutychides z Sykionu) (link do ostatniego rozdziału, poprzednie rozdziały są połączone stamtąd) ##
Harry / Draco; NC-17, powieść długości. Podsumowanie: Po Hogwarcie, wszystko się zmienia.

Trzecia przez Occasus
Harry / Draco; PG-13. Podsumowanie: "Draco ma specjalny prezent dla swojego męża, Harry Potter".

Przez całe życie , od Lyonu Własną
Harry / Draco, krótkie chaptered FIC. Podsumowanie: "Do końca wojny ... To Love ... Do życia więcej niż został ... .HarryDraco niegraficznych Slash. Ogólne puszystość i trochę strachu. PostHBP ostateczne rozwiązanie konfrontacji. " Nie gramatyki w obsłudze.

Ty i ja , przez EbonyMage
Harry / Draco; R. AU . Istanieje WIP . Podsumowanie: "W świecie zostały Glizdogon została odkryta jako zdrajca, gdzie Potter nigdy nie były umęczonego i zaciętych przeciwników na Malfoya ciemności. Tutaj, w tym świecie, tam nigdy nie był Chłopcem, Który Przeżył, Harry Potter i Draco Malfoy znaleźć się walczy o największej chwały wszystkich. Chwała miłości. Wbrew wszelkim muszą nauczyć się polegać na sobie nawzajem, jak idą w dół ścieżkę prowadzącą do przeszłości dawno zapomniane i odkryć, kto to jest, że są w środku. Na podróż osłoną ciemności i niepewności dowiadują się, że los ma swoją cenę i że tylko los może pokazać drogę. "


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Draco:::


+ Ron Weasley

Najlepszy seks kiedykolwiek przez Akutsuin
Ron / Draco. R. WIP . Podsumowanie: "Niektórzy najlepszy seks kiedykolwiek prowadzi do czegoś nieoczekiwanego."

Nie można winić jemiołą , przez MadByrd ( lub tutaj )
Draco / Ron. PG-13. Kontynuacja Yuletide Interlude (patrz niżej). Podsumowanie: "Na bal, Hermiona robi odkrycie."

Sekrety rodzinne , by Keara
Ron / Draco. Podsumowanie: "Draco idzie na ciepło ..."

Niezgodność , Lillian
Ron / Draco. Podsumowanie: "błędem w klasie eliksirów prowadzi do nieprzewidzianych komplikacji dla Draco i Ron."

Jeden Daiquiri Too Many przez peeping0 × 0tom
Draco / Ron; PG-13. Podsumowanie: "Draco diety nie działają. * uśmiecha evily * "Ta historia jest odpowiedzią na" Kto jest twoim tatusiem? "wyzwanie od hp_mpreg.

Wiosna sobota , przez seraphina_snape
Ron / Draco; PG-13. Nie podano podsumowanie.

Yuletide Interlude przez MadByrd (także tutaj )
Snape / Harry; Draco / Ron; NC-17. Podsumowanie: "Harry chce iść na bal. Z jego snarky, sexy Mistrza Eliksirów. " Jest tam wzmianka o Rona coraz Draco ciąży .


+ Tom Riddle / Voldemort

Posłuszeństwo przez aeowen ( lub tutaj )
Draco / Tom Riddle; NC-17. Podsumowanie: "Polega ona na ołtarz. Wykres ten króliczek nie zostawi mnie w spokoju, dopóki nie napisałem. Zaatakował mnie. Przysięgam."


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Draco:::


+ Inne i niejawne Ojcostwo

(Charlie Weasley)

Nowa Dobra hodowlane , by RaeWhit (joanwilder)
Charlie / Draco i parujące niespodzianką / spoiler, NC-17, ~ 31K słowa. Podsumowanie: W rok po wojnie, ministerstwo podejmuje działania w celu odwrócenia zmniejszająca się populacja czystej krwi uchwalając ustawę o czystej krwi Małżeństwo. Rok później wprowadzić je na male / Mężczyzna Programu ciąży. Nikt nie jest zwolniony. Ostrzeżenia: w post fic.

(Goyle)

Dzięki Ci ufał przez Laguna
Harry / Draco, Crabbe / Goyle / Draco; R (?).

(Fenrir Greyback)

Anathema, czyli jak Draco Malfoy Szczenięta , których autorem jest Ociwen #
Fenrir Greyback / Draco / Harry; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "frogslayr chciał Fenrir / Draco / Harry non-con mpreg. To jest tak blisko, jak mam bez sporking się na śmierć. "

(Fretki)

W Misadventures Draco Malfoya, Ferret , przez Saber Shadowkat (link do ostatniego rozdziału, reszta jest związana stamtąd, albo tutaj ) #
Harry / Draco; R chaptered nowela, zakończone. Ostrzeżenia: Wiele beastialities, MPreg. Podsumowanie: Snape okazuje Draco do fretki dla własnej ochrony. On byłby już bezpieczniej z Czarnego Pana.

(Łubin)

Skomplikowana Koperczaki Beasts niebezpiecznych ( część 1 , część 2 , część 3 ), poprzez rillathegrape ( zablokowana )
Remus / Draco / Charlie Remus / Charlie Remus / Draco; NC-17. Podsumowanie: "Remus został namówić spędzać lato w Rumunii, gdzie magiczne wypadku prowadzi go zarówno no-strings-attached rzucać i bardzo skomplikowanej sprawy."

Wysyłkową Mąż przez Florahart ( zablokowana )
Remus / Draco; NC-17; jeden strzał. Część Lusty miesiącu maju, wMaja 5. Nie rzeczywista MPreg, ale to wszystko na ten temat.

(Niejawne ojcowski)

Kosz Case , przebiciami (grey_hunter) ( alternatywne linki )
Harry / Draco; NC-17, zakończone. Podsumowanie: "Draco Malfoy, wiek 24, mieszka w jego życie zasłużony komfortu i poważanie z żoną Pansy Malfoy w swoim domu Malfoy Manor, Denialland. Jedyną rzeczą, której brakuje w jego życiu jest spadkobiercą. Reality bites go w dupie. Harry / Draco slash, mpreg, głupotę. "

Weź Tiger przez ogon , Aidan Bard
Harry / Draco; R chaptered FIC. Podsumowanie: "Draco jest oferowana uczciwą wymianę: dwa życia w zamian za swoje i swoich matek. Oczywiście, to tylko sprawiedliwe, jeśli nazwa jest Lucjusz. I właśnie wtedy, gdy Draco myśli, że jego sytuacja nie może być bardziej skomplikowana, że ma do czynienia z jednym Harry Potter i całej bandy Gryfonów ".
Sequel: koszt usługi .


czary ciąży lub przekleństwa / koncepcja nieseksualne

Czy In Love Yet? O stałej czujności
Draco / Neville; PG13. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 274: Włączenie elementów fabuły bajki Piękna i Bestia w produkt FIC Mpreg. Podsumowanie: "Draco jest przeklęty. Neville naucza go uratować. "

Najpierw przychodzi demon , przez Kat i TZIGANE
Harry / Draco / Hermiona, Snape; Podsumowanie: "Najpierw przychodzi miłość, potem przychodzi małżeństwo, potem przychodzi Snape'a w wózku ... Ups. Zrozumiano tyłu. Ostrzeżenie dla puchu i smut. Kto wiedział, że my !? Nie należy czuje się dobrze ... "Draco siebie pojmuje zaklęciem w Pt1.

Przeklął! Przez Randominity #
Harry / Draco; R, nowela. Lekkomyślne hex Harry'ego tworzy nieprzewidywalne i katastrofalne konsekwencje dla Draco Malfoya, a on zmuszony, aby pomóc oczyścić swój bałagan.

Praktykowanie tej samej religii , przez Geoviki #
Harry / Draco; R, nowela. Podsumowanie: Harry myślał, że wie, jak daleko Draco Malfoy pójdzie uratować swoją rodzinę, ale nic nie mogło przygotować go na to, co on świadkiem tego czasu.

Przełącznik (i Flick) przez Cosmic
Harry / Draco; PG13. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Podsumowanie: Ginny Weasley jest nieświadomie ciąży. Po przypadkowym włączeniem ciała z jednej Draco Malfoya, ona nie jest już w ciąży - zamiast tego znalazł się z 'królik w piekarniku ".


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Draco:::
Severus Snape

Severus Snape + Harry Potter ::: Severus Snape + Syriusz Black Severus Snape + Remus Lupin ::: Severus Snape + Draco Malfoy Severus Snape + Tom Riddle / Voldemort ::: Severus Snape + James Potter Severus Snape + Albus Dumbledore ::: Severus Snape + Rubeus Hagrid Severus Snape + Inne ::: Severus Snape: niejawne Ojcostwo Severus Snape: czary ciąży lub przekleństwa / nieseksualne koncepcja Pit

+ Harry Potter

Alkohol, Spells & Reporterzy przez Chienne & D. Lee
Snape / Harry. PG-13. Nie podano podsumowanie.

Wszystko o weselu przez Lantana ( lub tutaj , nie potrzebne hasło)
Harry / Snape; NC-17. Podsumowanie: "Harry i Snape ożenić." Część HP / SS Fuh-Q-Fest Wave VI w http://www.kardasi.com/HPSS/storyindex.htm. Na hasło dołączyć do yahoo kardasi-Security Group! .

Jak chcesz outtakes , przez Darth Stitch #
Snape / Harry; R, seria jednorazowych odrzuty z jak chcesz wszechświata: AU , jak chcesz X-Over; WIP .

Przynajmniej To nie "Serena" , by sekretarz
Snape / Harry, domniemanych MPreg, ficlet, crack! FIC. Oceniono L dla Loopy.

Piękne , przez Reddwarfer
Harry / Snape; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "Severus chce do domu swego męża. TERAZ "!
Sequele: Tylko z tobą i zawsze .

Dziecko Miłości przez Athea (również jako Harry Potter i Child of Love )
Harry / Snape; Ocena? Przepowiednia mówi Snape i Harry mają się pobrać i mieć dziecko.

Drogi Harry ... przez angstymalfoy
Snape / Harry; PG, jedno-shot. Ostrzeżenia: referencje MPreg, OOC Snape!. Podsumowanie: Harry dostaje list od Sewera, prosząc go, aby zabrać go z powrotem.

Zależność przez Lilliinfields
Snape / Harry. WIP .

Domestic Bliss , Amanda Saitou
Harry / Snape; R. Podsumowanie: Minęło pięć lat od Voldemort został zniszczony, a pan i pan Potter-Snape są teraz swobodnie cieszyć się własnym życiem "Część HP / SS FUH-Q-Fest Wave VI http.: //www.kardasi.com/HPSS/storyindex.htm. O hasło, dołącz do yahoo kardasi-Security Group! .

Efektu domina , dr Jeckell i Pani Hyde (aka taran_swann i magdelena1969)
Snape / Harry; NC-17, chaptered FIC. Ostrzeżenia: treści seksualne, Non-Con. Podsumowanie: "Harry odkrywa, że gdy zabije Voldemorta, wszystkie jego Śmierciożerców umrze, a także dzięki więzi, które dzielą z Czarnego Pana poprzez ich znaków. Harry śluby do niczego potrzebny, aby umożliwić Severus Snape uciec ten los ".

Nie Muck It Up , przez Sweet Melody
Snape / Harry, R, krótki. Podsumowanie: Powojenne Harry dostaje jakąś poradę od kogoś blisko niego. Ale Harry słuchać powód? Harry ma siedemnaście lat.

Sen życia przez ivylady
Snape / Harry, NC-17, krótki. Ostrzeżenia: Slash, Mpreg dolna Snape, seks graficzny. Podsumowanie: Harry Potter i Severus Snape wreszcie żyć życiem swoich marzeń.

Echa przez Cosmic ( lub tutaj )
Harry / Snape. PG-13. Podsumowanie: ". Okrzyki małego dziecka echem po korytarzach" Snape ma córkę, ale niewielu zna sekret jej istnienia. Harry jest zdezorientowany i Hermiona decyduje się wkroczyć ".

Efekty Series, przez Nemesis twarde Side Effects (NC-17), miękkie efekty uboczne (PG-13), After Effects (PG-13), Effects Główne (PG-13), Effects ciekawości . Snape / Harry. Streszczenia: 1) Severus stara się doskonalić starożytnego eliksiru, a kończy się z kilkoma niezbyt przyjemnych skutków ubocznych. 2) Severus stara się doskonalić ten eliksir. Oczywiście, że nie zrobić to dobrze. Inne problemy, dialog słodka i sceny Świętego Munga. 3) Severus nie radzi sobie zbyt dobrze ze swoją ciążą. 4) Severus po prostu nie mogę przestać myśleć o tym eliksirze ... Oczywiście, śruby go ponownie. Co teraz?

Wszystko i nic , przez Carawen Javolia
Harry / Snape, wspomina Harry / Lucjusza; PG 13. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 331: Ciemny Harry przejęła świecie i potrzebuje dziedzica. Każe Snape'a dokonać męskiej ciąży eliksir. Kiedy Snape produkuje eliksir, Harry sprawia Snape go wypić, a potem prowadzi go do sypialni, dzięki czemu mogą one uczynić dziedzicem. Dodatkowe punkty, jeśli Harry wziął na całym świecie tak, aby mógł uzyskać jego Snape'a. Dodatkowe punkty, jeśli Snape chciał Harry'emu przez cały czas i był intensywnie zazdrosny, kto myślał, że rzeczywiście stać małżonka Harry'ego.

Życie zapomniane przez SyberSnake
Harry / Severus, R, odstawić WIP . Podsumowanie: Quidich wypadków skutki uboczne do życia familly. HarrySnape Slash. Mpreg. Powojenny.

Przeczucie , przez Gingertart.
Snape / Harry, NC-17. Podsumowanie: Snape ma bóle brzucha. Lupin przeszkadza. Dawka Potter jest lepszy niż Pepto-Bismol. Snape jest w tarapatach, ale tak ostatecznie jest Voldemort. Harry odkrywa magię seksu i Snape znajdzie rodzinę. Napisane w ramach Wave 12 Dusk-til-Świt FQF.

Łatwość Hearts ' , przez Jadzia7667
Snape / Harry, Syriusz / OFC; R / NC-17, chaptered FIC. Ostrzeżenia: AU, Syriusz żyje Mpreg.

I myślał, że to grypa , przez HarryRndRobin
Snape / Harry; R; skończone. Podsumowanie: "Severus myśli, że jest chory, ale dowiaduje się, że o wiele więcej, niż przewidywano."

Życie przez Sybersnake (także tutaj )
Harry / Snape; R ficlet. Ostrzeżenia: przemoc, gwałty. Podsumowanie: "Czasem życie jest piekłem."

A Life Więcej Zwyczajne przez Lexin ( również tutaj albo , lub tutaj (wymagane hasło)) #
Harry / Snape; NC-17, nowela. Podsumowanie: "Snape powiedział złe wieści, a to idzie z górki".

Nowe Mistrz Green Eyes przez fbowden #
Snape / Harry, NC-17, 33.000 słów. Ostrzeżenia: off mpreg ekranem, angst, romans. Podsumowanie: "Mała twarz nawiedza, długość szczęki czarne włosy wisi bezwładnie, żeby go wrobić. Z prądem, Harry zrozumiał, kim dziecko uderzająco podobna do ".

O MÓJ BOŻE! ! To nie jest kolejna MPREG przez Mahaliem #
Snape / Harry; R, jedno-shot. Podsumowanie: Harry i Snape się zakochać, mieć dziecko i żyli długo i szczęśliwie - NIE! (z wyjątkiem części, które dziecko jest niestety prawda).

Po raz kolejny do naruszenia , przez soobiebear
Harry / Snape; NC-17. Podsumowanie: "Harry umrze, ale pozostawia niedokończone jedno zadanie w swoim życiu."

Jeden Pijany Noc przez Sybersnake (także tutaj )
Harry / Snape Snape / ??, R, odstawić WIP . Ostrzeżenia: przemoc, gwałty. Podsumowanie: "One Drunken nocy, z większego znaczenia."

Eliksir pummeling przez Hel Bee ( lub tutaj nie potrzebne hasło)
Snape / Harry; R. Podsumowanie: "Opierając się luźno na jednym ze starych wyzwań. Harry Potter daje Rita Skeeter ekskluzywny. Ostrzeżenie: MPREG i cliched puch "Część HPSS Fuh-Q-Fest Wave VI w http://www.kardasi.com/HPSS/storyindex.htm!. Na hasło dołączyć do yahoo kardasi-Security Group! .

Książę Przyszła przez Chazpure ( lub tutaj )
Primary: Severus / Harry; istnieją liczne drobne Pairings; NC-17, 42K słów. Treść: slash, het, oral, anal, masturbacja, wątpliwe zgody, orgie, seks magia, umysł / nastroju substancje przebudowie, mężczyzna ciąża, h / c, schmoop.

Wspomnienie przez Taleya
Harry / Snape; WIP . Podsumowanie: "Trzy lata po przejściu na zewnątrz, Harry jest zmuszony ponownie zmierzyć się z przeszłością, a pewien mistrz eliksirów ... .including dziecko nigdy nie wiedział, że".

Sceny Przed małżeństwem i sceny przed urodzeniem , by Jadzia7667
Snape / Harry; PG, jedno-shot. Podsumowanie: HP / SS - w którym seria scen przedstawia wydarzenia prowadzące do małżeństwa.

Czułość , część 2 , płytkimi Blackkoda
Snape / Harry; NC-17. Podsumowanie: "Severus i Harry nie zgadzają się co do dekoracji przedszkola dla ich nienarodzonego kreatora."

Bezwstydny Bad Ficlet przez Dartha Stitch
Zobacz jak chcesz outtakes powyżej.

Snapercup Dziecko przez Dartha Stitch
Zobacz jak chcesz outtakes powyżej.

Przebiśnieg przez faynia
Snape / Harry, PG-13, 13K słów. Podsumowanie: Kiedy mikstura eksperymentalna pójdzie nie tak, Harry robi wszystko co w jego mocy, aby to prawo.

Tango Na koniec zimy przez Kaatje7 ( lub tutaj )
Harry / Snape; R; WIP . Podsumowanie autora: "Kontynuacja Tańca w ciemności nocy . Czarny Pan został pokonany; Harry i Severus powrót do Hogwartu, aby rozpocząć nowe życie razem i pomóc odbudować świat czarodziejów, ale obok Sev pozwalają je? "

Ich przeznaczenie , przez Marie-J ( lub tutaj )
Harry / Snape; NC-17, odstawić . Podsumowanie: "Niektóre przepowiednie muszą być spełnione, nawet jeśli dwie osoby, które mają do czynienia, że tak naprawdę nie są gotowi, aby to zrobić w pierwszej kolejności. Ale Dumbledore jest tutaj, aby upewnić się, że Harry Potter i Severus Snape osiągnąć swój święty obowiązek. "Siły Dumbledore Harry poślubić i impregnacji Snape'a.

Potem były trzy , przez Stellahobbit
Snape / Harry; PG. Podsumowanie: Jest tam stereotypy, że ma poważne dziury fabuły, jest to mylące i unbeta'd. Gdyby to było bardziej fioletowy, że byłoby to zestaw łóżko skarpetki Dumbledore'a. To mój prezent dla loupgarou1750 bo był chory.

(Myśli) Boże Narodzenie w lipcu przez SchemingReader
Snape / Harry, PG, krótki. Uwaga autora: Prompt cordeliav za: "Snape jest w ciąży, a Harry jest przekonany, że muszą znaleźć zarówno religii Covert się tak, że ich dziecko jest wychowywane w obrębie jakiejś wspólnocie wiary. Więc idzie na zakupy do religii. Snape. , sceptycznie do całego procesu. Hilarity wynika. "Nie wiem, o wesołości, ale Snape wymiotuje, a wiem, że jest fannish publiczność do tego.

Co za różnica A Day Makes przez Millefiori
Snape / Harry; NC-17. Napisany w odpowiedzi na wyzwanie story / w delikatny sposób , by McKay.

Gdy oddalony Cat przez Babbling Brook
Snape / Harry, NC-17, powieść długości. Severus jeden ciąży. Podsumowanie: Po dwuletniej podróży zagranicznej, Harry Potter powraca do odkrycia Ministerstwo przykleiły ich zbyt wskazał nosy gdzie nie należą, udowadniając powiedzenie, gdy z dala kota nie ma, myszy zagra ....


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::


+ Syriusz Black

Korekty Series , Nikita
Snape'a / Lupin; Snape / Sirius; Lupin / Sirius. NC-17. Podsumowanie: "Snape jest posłany, aby nieść Lupina z powrotem do zdrowia, ale stoliki są szybko włączył mistrza eliksirów, kiedy Lupin uczy się kilku ciekawych tajemnic". Napisany dla Mistrza i Wolf Fest i odpowiedzi Wyzwanie # 51: Lupin dowiaduje się, że w chwili szaleństwa wywołanego przez będąc stłoczonych w domu tak długo, Syriusz miał seks z Snape'a. Teraz Snape jest posiadanie dziecka, które powinny słusznie zostały Lupina i Syriusza ".

Przez cały ten czas ukrywał się pan w moim sercu , przez Pokari
Snape'a / Sirius; R. zaniechana WIP . Podsumowanie: "Severus jest w ciąży w ciągu ostatnich 18 lat, a on nie jest śmierciożercą. Lucjusz jest szpiegiem na światło i Syriusz miał duży problem. "

Careless (NC-17), Staranne (PG-13) i Troska (NC-17), przez Adrienne
Snape'a / Sirius Snape / Lupin. Sequel W sposób delikatny , przez McKay.

Rozszerzenie Człowiek przez undun ##
Snape'a / Lupin Snape / Sirius dorozumiany; NC-17. Podsumowanie: "Syriusz Black jest martwy, ale on wciąż rujnuje życie Severusa i Remus jest w nim po szyję". Odpowiedzi: 33) Wyzwania Severus był załamany po śmierci Syriusza. Czemu? Jak można Remus pomocy? i 51) Lupin dowiaduje się, że w chwili szaleństwa wywołanego przez będąc stłoczonych w domu tak długo, Syriusz miał seks z Snape'a. Teraz Snape jest posiadanie dziecka, które powinny słusznie zostały Lupina i Syriusza.

Spodziewając się , by Titti ( lub tutaj , link do strony głównej)
Snape / Sirius. PG-13. Podsumowanie: "Severus uświadamia sobie, że nosi dziecko Syriusza. Prequel nieprawdopodobne Ojców (patrz niżej).

Jak to się stało? Przez Shamenka
Snape'a / Sirius. Podsumowanie: "Sev nie pamiętam, Syriusz nie pamiętam albo - teraz są one będzie tatusiów".

LPHP Druga dawka: Historia w dwadzieścia osiem Snippets , przez Tavalya Ra
Snape'a / Sirius; PG-13; chaptered FIC. Podsumowanie: "Severus Snape i Syriusz Black zostały experimenting- i tym razem to naprawdę było z eliksirów. Nie OOTP kompatybilne. "

Pogłoski , by Drake żużla
Snape'a / Sirius Snape / Lucjusza, Sirius / Lupin; NC-17. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 91: Snape jest w ciąży. Syriusz Black jest dziwnie cicho jak plotki leci. Podsumowanie: "Prosty argumentem obraca całkowicie spod kontroli. Severus jest up-the-Duff, ale odmawia pozwolić Syriusz potwierdzić jego winę. Każdy zastanawia się, kto jest ojcem, ale Syriusz jest cicho i Severus kłamie, gdy mówi w ogóle. "

Niewybaczalne przez Tavalya Ra
Snape'a / Sirius; PG. Podsumowanie: "Pomimo klęski Voldemorta i ich miłości do siebie, Syriusza Blacka i życiu Severus Snape wraz ciągle nękany przez sorrow- ale z powodu niespodziewanego źródła. (Snape / Sirius slash i domniemanych MPreg). "

Mało prawdopodobne Ojcowie przez Titti (link do strony głównej, albo tutaj ) #
Snape / Sirius; Harry / Draco; NC-17. Podsumowanie: "Kiedy Syriusz dowiaduje się, że jest ojcem córki Severusa, dowiaduje się, że stare uczucia wciąż istnieje. Urazy i dwadzieścia lat nienawiści są trudne do pokonania. W tym klimacie zmian, Draco i Harry zostają przyjaciółmi pierwszy, a miłośnicy później. "
Sequel: Słodka Arrival (Harry / Draco, Snape / Sirius, NC-17, lub tutaj ) Podsumowanie:" Severus i Syriusz decyzję, że nadszedł czas dla nowy dodatek do rodziny. Vicky, Remus, Harry i Draco są tam po tej drodze. "


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::


Remus Lupin +

Alchemia i Atalanta Fugiens , by Ellid
Snape'a / Lupin; PG-13. Podsumowanie 1: "Podsumowanie: Pokonanie Czarnego Pana wymaga nieosiągalne. Aby dostać to, Severus i Remus musi zrobić to do pomyślenia "i 2". Narodziny może być komiks, a także bolesne "sequel" Alchemia "..
Sequel: Kodachrome ( zablokowana ).

Okazja , by Akinaria
Snape'a / Lupin, NC17, chaptered FIC. Podsumowanie: "Severus Snape nie może żyć z konsekwencjami swoich działań oraz określa zadośćuczynić. Bogini zmienia zasady na nim jednak i teraz ma dużo bardziej martwić niż winy. "

Wybory To Live With przez Tainted Różowy
Snape'a / Lupin; NC-17 / R. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 155: Snape i Syriusz konkurować o Remus. Początkowo nic Snape oferuje Remusa jest podwojona przez Syriusza, ale przez przypadek Snape dowiaduje się czegoś, co Remus naprawdę chce: dziecko. Snape wie, że Syriusz jest bardzo sztywny w swej seksualności / męskości, i nigdy nie zgadza się nosić dziecko (co jest konieczne, ponieważ Remus nie może).

Obywatel Snape , Lydia lovestruck ( lub tutaj ) #
Snape / Lupin, Severus Snape / OC / Ron (UST), Ron / Lucjusz innych. NC-17. Podsumowanie: "W oparciu o dość specyficznym wyzwaniem przez Myrddin Ambrosius, który chciał zobaczyć wariacja na zwykłym Severitus Challenge. Zasadniczo, po upadku Voldemorta, Ron Weasley odkrywa starą tajemnicę, haniebną zdradę i prawdę o pochodzeniu swojego najlepszego przyjaciela. "

Ewentualne Visions , by damselthirteen
Snape'a / Lupin; R; odstawić WIP . Podsumowanie: "Pijany jednonocna stojak pozostawia Snape'a w ciąży z dzieckiem Lupina. Sprawy komplikuje rozmowy o przewidywania, proroctwa i czarodziejskich zbawicieli, rzucając dwie starych wrogów się wzajemnie pogardzanych sytuacji. "

Szkoła uwodzenia przez Titti ( lub tutaj , link do strony głównej)
Lupin / Snape'a; NC-17. Podsumowanie: "życie Severusa zmienia się wtrącania Dumbledore'a. Czy on i Remus znaleźć szczęście? Znajdą swoje dziecko? Jest to odpowiedź na bardzo konkretne wyzwanie przez Myrddin Ambrosius ".

Rodzina Droga przez pikkalam_sri
Snape'a / Lupin, NC17, ~ 10.700 słów. Podsumowanie: Post-War; Severus darmo, ale społeczna pariasem w / wielu wrogów; Remus status społeczny poprawie po prawa Lycanthrope zniesione, ale zagrożony ze względu na związek z Severusem.

głupcy; lub, wybory, których dokonujemy , by Ellid
Snape'a / Lupin, PG-13, krótki. Podsumowanie: Oni mieli dziecko w czasie wojny. Jaką głupców zrobić?

Dar Magus przez Arionrhod i Scribbulus tusz ( lub tutaj )
Snape'a / Lupin; Trudno R chaptered Novella. Podsumowanie: "Severus Snape nigdy nie oczekiwać, aby znaleźć się w obliczu ślub shotgun - zwłaszcza o sobie jako o" ciężarnej narzeczonej ". Pytanie brzmi, może nauczyć się ufać Remusa w celu uczynienia ich małżeństwo prawdziwa? Zestaw powojenny "

Jerozolima , przez Busaikko #
Snape'a / Lupin, NC-17 ~ 9k słów. Podsumowanie: I było Jeruzalem Tu, wśród tych ciemnych Satanic Mills? (William Blake). Podpowiedź: W drugim wierszu severity_softly za "Post-War AU, gdzie Remus chce mieć dziecko; Severus ma zastrzeżenia. "

Utracone przez Tiger ognia
Snape / Lupin innych par; R, powieść długości. Podsumowanie: "Severus stracił trzy rzeczy blisko niego w jego życiu, jedna opuściła go, a pozostałe dwa zostały zabrane od niego bez jego wiedzy. Oczywiście, Harry nie wie, ale robi się do góry nogami, gdy ktoś wydaje się, że on nie wie ".
Sequel: Ciemność ( WIP ).

Płodności i fałszu , przez elucreh
Snape'a / Lupin; NC-17, jeden-shot. Wzmianki o Mpreg. Podsumowanie: Remus szczypie czar dla męskiej ciąży, aby spełnić swoje cele.

Wzajemnych korzyści , poprzez Ellid (link do kanału 1, dalej linki są na dole) #
Snape / Lupin; NC-17, chaptered Novella. Podsumowanie: "Severus i Remus dobić targu, który będzie je zarówno korzyści. . Szkoda, że nie liczy na niektórych powikłań "Uwaga: ten jest zgodny z HBP i ustawiono około trzech lat po zakończeniu wojny. Jest to dla scribbulus_ink, który chciał "mpreg komedię romantyczną o ciąży S oraz wszystkich zmian w / o parodii lub obracanie S. OOC. R dotes ".

The Olive Branch , przy Czara (kliknij "Dalej" w następnych rozdziałach) zablokowana ; albo tutaj )
Lupin / Snape'a; R. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 14, 99. Snape nie został pomyślnie uratowany podczas incydentu Shrieking Shack. Lunatyk miał lepsze zastosowanie niż obiad dla dwóch bezpańskich legger wędrówki do swojego terytorium.

Tajny Keeper przez Ellid
Lupin / Snape'a; R; jeden strzał, sequel McKay "In sposób delikatny."

Pułapka Wilczy przez Drachengreif i Padawan Vesta
Snape'a / Lupin, podpowiedzi przyszłej Harry / Snape; NC-17. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 14, 127, 327


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::


+ Draco Malfoy

Hymnus Nativitas przez Femme
Snape'a / Draco; NC-17. Istanieje WIP . Darkfic. Podsumowanie: "Zbawiciel spada. Wojna się kończy. A resztki rozbitego Zakonu zejść do podziemia ".

Midnight Spacer przez smutty kontaktów
Snape'a / Draco; NC-17. Podsumowanie: "Draco spacerując jedną noc, patrolował korytarze. Jest on świadomy tego, co spotka go w cieniu szkoły? "


+ Tom Riddle / Voldemort

Altered States , przez Lore
Snape'a / Lupin, NC-17. Podsumowanie: Mroczny Pan miał po raz ostatni, desperacki plan, a to zależy od Remusa i Severus, aby go obejść.

Cewka Węża , Lady Arundel ( lub tutaj )
Tom Riddle / Snape'a. R / NC-17. WIP . Podsumowanie: "Nowe spojrzenie na pierwszy wzrost Voldemorta i upadku od władzy. Co jeśli krucjata Voldemorta pod światło nie był napędzany tylko przez pragnienie władzy, lecz z pragnienia, aby chronić tych, których kochał i stworzenia lepszego świata dla wszystkich? "

Oddanie przez Bernice (iibnf)
PG-13. Napisany w odpowiedzi na McKaya w delikatny sposób .
Sequel: Nie mądrze, ale dobrze .


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::


+ James Potter

Połączenie krwi przez Vicountess Gaworzy-On
Snape'a / James; PG-13, długi. Severitus wyzwaniem FIC; chaptered. Podsumowanie: "Opowieść o rodzinach. Nic więcej będzie można powiedzieć. Przeczytaj, aby dowiedzieć się ".
Sequel: Krew jest gęstsza niż woda .

Masło Góry, zsiadłe Mountain przez Rinsbane ## ( zamknięte )
Snape / Harry krótka przeszłości Snape / James, NC-17 ~ 19k słów. Ostrzeżenia: Snarry Severitus, czyli kazirodztwa. Orgazm zaprzeczenie. Drug (eliksir) stosowanie. Chan (świadomość seksualna lat 4, obserwuje i nakazał lata masturbacja 5 i 6, bez dotykania). Dub-con. Mpreg (wszystkie 10 słów z nim). Podsumowanie: Życie jako gra o sumie zerowej. Jeśli Snape nie ma nic innego, będzie on mieć co najmniej Potter.

Ocean jego serca przez Drachengreif
Snape'a / James. AU . Podsumowanie: "Severus jest dwa lata młodszy od reszty swoich kolegów w Hogwarcie, ale nikt nie wie. W wieku czternastu lat zostaje zgwałcona i wkrótce odkrywa, że jest w ciąży. Robi czar timehalting na płód, tak że nikt nie wie o tym, kończy szkołę i znika potem Jedenaście lat później Syriusz Black i James Potter nim spotkać Diagon-Alley przed Olivanders sklepie różdżkę. Podobnie jak zaczyna Syriusz walka Severus syn Harry opuszcza sklep, który wygląda zupełnie jak ... "

Zamyślona Odkrycie przez nicki_wls
Snape / James; NC-17. Podsumowanie: "To zabawne, co Miłość i strach mogą łączyć zrobić dobry człowiek robić."


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::


+ Albus Dumbledore

Artefakt przez Ravenkiss
Snape'a / Dumbledore'a; NC-17. Chaptered FIC, AU. Podsumowanie: "Co dwieście lat artefaktem jest używana do określenia, które będą rodzić potężnego czarodzieja."

The Power of Words , przez serpentess
Snape / Dumbledore'a. Podsumowanie: "Severus wszedł do Albusa poszukiwaniu odkupienia i wyjście z jego piekielnego życia jako Śmierciożercy, ale on po prostu kończy się swapping jedno piekło na inny."

Coś tylko mój , przez Juxian Tang ( lub tutaj )
Snape / Dumbledore'a. R. Podsumowanie: "Wszystko przychodzi w cenie. Jeśli wziąć coś, co nie należy do ciebie, powinieneś być gotów zapłacić tyle, ile to kosztuje. "


+ Rubeus Hagrid

Zakazany Las , przez Athea ( lub tutaj )
Snape'a / Hagrida. Podsumowanie: "Kto troszczy się o Severusa po kolejnym złośliwym walki z Voldemortem?"

Trochę wiedzy , poprzez Ravenkiss
Snape'a / Hagrida; NC-17. Podsumowanie: "Dumbledore chce mówić do Hagrida o rozwijającej się sytuacji."

Góry i cienie , przez błękit kobaltowy Kitty
Snape'a / Hagrida; WIP . Podsumowanie: "Los rzuca dwa przeciwległe znacznie dusze, Rubeus Hagrid i Severus Snape razem. Miłość i nowe życie szybko następuje. Ale czy czarodziejski świat poza nimi? Rozpoczyna się w lecie przed piątym roku Harry'ego. "

Twins separacji przed urodzeniem , przez Drake'a żużla
Snape'a / Hagrida; Podsumowanie: płodność wpływa eliksir Severusa Snape'a i Rubeus Hagrid. Zarówno w ciążę przez drugą, powodując braterskich niezbyt dokładnie bliźniąt pomyślany w tym samym dniu, o różnych matek, ale te same rodziców. W obawie przed Voldemort odkrywa, że ma dzieci, Snape chowa udział w wydarzeniach prowadzących do dziwnej impregnacji Hagrida i pozwala nikt nie dowiedzieć się o swój własny.


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::


+ Inne

(Ron Weasley)

Miłość Unmasked przez T'Yanna Wiles
Snape'a / Ron; NC-17. Podsumowanie: "Partia, ciąża i plany, które nie udać." Część HP MPreg FQF. Wave 3.

(Lucjusz Malfoy)

By uczciwie lub Foul , przez LdDurham
Snape'a / Lucjusza; NC-17, nowela. Podsumowanie: "Ktoś chce profesora Snape'a, jak jego własne, ale tak też każdy inny kreator kochający-kreatora mężczyznę tam! Niech rozpocznie się systemy "Ta historia jest wpis> nieporozumień: Harry Potter Mpreg Fuh-Q-Fest, Wave 4.

Wzrost strachu przez Serpentess
Snape'a / OC / Voldemorta Snape Snape / Lucjusza. Podsumowanie: "Co zrobić, gdy boisz się odkrycia, zdrady, przeszłość i przyszłość" Czy tylko do odczytu Ch1 gdzie Snape jest w ciąży przez Lucjusza .

(Fred & George)

Dwa razy Fun , dwukrotna Trouble , dwa razy w niebezpieczeństwie i dwukrotna Tricks ( WIP ), przez Drake'a żużla
Fred / Snape / George; R. Podsumowanie: "W odpowiedzi na wyzwanie / story" w delikatny sposób "przez McKay. Severus czuje się w ciąży po spędzeniu nocy z Fred i George ".
Sequeli: dwukrotna Trouble , dwa razy w niebezpieczeństwie .

(Charlie Weasley)

Zwykły dzień , przez Sybersnake
Snape'a / Charlie; NC-17, WIP . Podsumowanie: "Czasami zwykły dzień, jak również może przynieść niespodziankę."

(OMC)

Daimons przez LadyJayVee (lub tutaj )
Snape / OMC inne powiązania, NC-17, WIP . Prosty uścisk zmienił nie tylko życie Severusa, ale które kreatora Świata. Przeczytaj o tym, jak młodzi mężczyźni i kobiety z Hogwartu dorastają w czasie wojny.

Ustaw się do praw , przez Akinaria
Snape'a / OMC poza sceną; PG; chaptered FIC. Podsumowanie: "Hogwart jest przebudowany lat po wojnie. To nigdy nie będzie takie samo. Albus ma sen i nikt nie dostanie się pomagać, aby to działało. Opór jest bezcelowy. Nadszedł czas, aby doprowadzić wszystkich do domu i uczyć świecie czarodziejów, jak prawidłowo pracować. "

Poprzez innego losu , przez Sybersnake
Snape'a / OMC; NC-17, odstawić WIP . Podsumowanie: "Post-HBP Nowy gracz pojawi się na stronie Czarnego Pana. A Severus jest jedynym, który może dowiedzieć się, kim jest i po co on jest. "

(Olbrzymia kałamarnica)

Poranny muzyki przez kinky_kneazle
Snape'a / Giant Squid Snape / Lupin, jednorazowe. Ostrzeżenie: Giant Squid, crackfic. Podsumowanie: "Piosenka nazywa się Sewera codziennie rano, a on nie może się oprzeć."


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::


niejawne Ojcostwo

Zaawansowane Edukacja seksualna przez Cosmic
Snape'a / ??, wzmianki o Harry / Draco; G. Część HP MPreg FQF, fala 6. Wyzwania 4 (od Wave 5, wydane przez Killgoretroutfish): "Kreator profesor daje swojej klasie lekcję na zaawansowanych sex-edukacji, w ​​tym wyjaśnieniem ciąż kreatora. On sam jest bardzo widoczny w ciąży. W jaki sposób nauka udać i jak sobie poradzić z klasy? "

Tato, zobacz, co znalazłam! Przez SyberSnake
Snape'a / ?, PG, przerwało WIP .Summary: "Tato, zobacz, co znalazłam" Jak można tak niewinną światowych powodują tak wiele problemów. - AU, wymienione MPREG - Snape /?

Idź za głosem serca , przez Lux i Ntamara #
Harry / Snape; R. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 67. Podsumowanie: "W następstwie wojny, Harry przeszukuje ruiny posiadłości Malfoyów dla jednej, którą kocha."

Heartbeat przez Drachengreif
Snape'a / ??; R. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 22: ciąża staje na drodze szpiegostwo Snape'a. I szczypta: Wave 2 Wyzwanie # 11: Podczas prowadzenia badań, Snape odnajduje długo zagubiony eliksir, który pojawia się, aby mężczyzna ciąży możliwe. Nie można się oprzeć, że warzy go. Podsumowanie: "Dziecko jest rozkradzione i podejmowane są kroki".

W sposób delikatny , przez McKay (scribbulus_ink)
Snape'a / ??; PG. Podsumowanie: "Po Jinx idzie na opak, Snape robi się kilka ciekawych nowości." Jest całe mnóstwo sequeli / odpowiedzi na wyzwanie ustalonym w tej historii. Ty może odczytać wszystkie sequele tutaj , ale są one również wymienione na tych listach oddzielnie tytuł.

Mortis, na Minas przez Shamenka
Podsumowanie: "Kiedy idziesz kopanie brudu - być przygotowane, aby znaleźć niektóre ... i że nie może być brud myślałeś chcesz znaleźć!"

Błagając brzuchu , prezenty urodzinowe i bobasów pierwsze zdjęcia , przez Rufus
Snape'a / Lupin, PG-13, MPreg.

Raven prezent przez Alia
Snape'a / ??; R. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 57, 74, 127. Podsumowanie autora: "Syn Severusa zaczyna Hogwart, jednak Mistrz myślowe martwych eliksirów nigdy nie spodziewałem się, co będzie dalej."

Terminus przez Manic
Snape'a / ?? Podsumowanie: "JayKay napisał tę fantastyczną historię o nazwie W sposób delikatny . To jest moja skromna próba zobaczyć, co dzieje się dalej. "

Bardzo realne marzenie , by Drake żużla ( lub tutaj )
Snape'a / ?? WIP . Podsumowanie: "To niepokojące, ponownie pojawiła się sen zaciera granicę między snem a rzeczywistością dla Severusa Snape'a."


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::


czary ciąży lub przekleństwa / koncepcja nieseksualne

Przypadkowy padające przez nieuszkodzoną Halo
Harry / Snape; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "Harry Potter pomaga umieścić Czarodziejskiego Świata wraz z powrotem po wojnie najlepszy sposób umie. Nigdy nie marzył, że będzie z prokreacją jednak. "

Wszystko przez Drake'a żużla
Parowanie: n / a, PG-13. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 28: Kreator wynajduje magiczne urządzenie męskiej ciąży. Przed ujawniając go do świata, on testuje go - na siebie. Pokaż nam swoje motywy i powiedz nam o magicznym sposobem, poprzez który uzyskuje się ciążę. Podsumowanie: "projekt badawczy osobiste Snape'a w końcu osiągnie skutku."

Niemowlęta i Bathwater przez Violet Quill ( zablokowana )
Snape / Charlie; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: Snape robi impulsywnych decyzji, która drastycznie zmienia jego życie. Charlie staje niespodziewany dozorca, ale jak się okazuje, dokładnie to, czego potrzebuje Snape.

Klątwa przez Restina Lovebug
Snape / Harry; R / NC-17. Nie podano podsumowanie.

Find You , przez Tiger ognia
PG-13. WIP . Podsumowanie: "Syriusz Black, duma Gryffindoru, odgrywa jedną ze swoich niesławnych wybryków na jednej Severusa Snape'a. Co on nie wie, że ten wybryk będzie mieć trwałe skutki. Jak radzić sobie z tym, co Severus Syriusz pozostawił? I Syriusz kiedykolwiek dowiedzieć? "

Niepokalane Nieporozumienie przez Lilyseyes
Snape / Harry, NC-17 ~ 25k słów. Wpis Snarry Games. Gatunek (s): Romans, alternatywnego wszechświata. Pyta: baby blues. Podsumowanie: Harry udało się uratować Snape'a tamtej nocy w Wrzeszczącej Shack z leczniczą magię, ale Harry nie wiedział swoją siłę ...

Uczenie się znowu żyć , Barbara Kennedy
PG. Istanieje WIP . A / N: "Ta historia zawiera męską ciążę, ale to na pewno nie jest to historia ukośnik ani nie jest prawdopodobne, aby stać się jednym, więc nie pytaj. W tej historii Snape jest komfortowo heteroseksualne "Podsumowanie". Severus Snape jest przeklęty przez Voldemorta tuż przed jego upadkiem. Powoduje to Snape ciążę następnym razem, gdy zostanie dotknięty, nie ma seksu zaangażowane. To nie będzie historia ukośnik, więc tego nie spodziewać. Dużo niepokoju i trochę puchu. Referencje OOTP ".

Nos Magii przez Darklady
PG; WIP . Żadne inne informacje.

Delikatny stan profesora Snape'a przez CBC
Podsumowanie: "Po złośliwy żart pójdzie źle profesor Snape odnajduje się do czynienia z dość wyjątkowej kondycji."

Trzy na tłum, cztery katastrofa przez Ravenkiss
Snape / Spadek do powiedzenia; NC-17. Podsumowanie: "Severus Snape robi eliksir, wszystko idzie strasznie źle." Część HP MPreg FQF. Wave 3. Wyzwania: # 53 - Ktoś w ciążę wbrew jego woli (z jakichkolwiek przyczyn chcesz), a ktoś inny nie oferuje się go poślubić, aby zapobiec problemom. # 99 -. Trojaczki, czworaczki lub więcej Gramatyka nieprzyjazny

You Want Me To co? Przez serpentess WIP. Podsumowanie: "Severus Snape postanawia opuścić Lorda Voldemorta i wyznaje swą przeszłość Albusa Dumbledore'a. Dumbledore nie pyta go szpiegować, ale zrobić coś nieskończenie bardziej trudne i niebezpieczne. " Zamówień Dumbledore Snape'a do prowadzenia James & Lily dziecko dla nich.


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji Snape'a:::
Inne i wielokrotne
::::: Syriusz Black::::: ::::: Remus Lupin:::

::::: Lucjusz Malfoy::::: :::: Ron Weasley::

:: Neville Longbottom:::: :::: Albus Dumbledore::

::::: Pozostałe Pary::::: ::::: Wielokrotność:::

::::: Pit:::

Syriusz Black

+ Severus Snape

List przez Czara
Snape'a / Sirius. G. Podsumowanie: "Snape otrzymuje list odnoszący się do testament Syriusza Blacka."

Remus Lupin +

Lepiej dmuchać na zimne , niż ... [autor zapomniał wymienić się]
Syriusz / Remus. PG-13. Podsumowanie: "Sirius w ciążę."

czary ciąży lub przekleństwa / koncepcja nieseksualne

Back in Black , przez Kalena #
Snape'a / Sirius; NC-17. Novella. Podsumowanie: "Syriusz Black powraca z martwych. On nie jest sam ".


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji "Inne":::
Remus Lupin

+ Syriusz Black

Ostatnia noc w Forrest przez Eppie Czarno-Rae Ven
Sirius / Remusa. R. Nie podano podsumowanie. Jeden strzał.

On My Own , przez Kayem
Remusa / Sirius; PG. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 27: Każdy odwraca się plecami do pojedynczej ciąży ojca. Chłopiec jest w złej sytuacji. On doesn'tknow jak radzić sobie z nim lub dziecka. Jak poradzi sobie (lub nie) w nieprzyjaznym świecie?

Wyrzutków , Mary Ewing
Remusa / Sirius; NC-17. WIP?

Timing jest Wszystko przez Aijin Kayem
Syriusz / Remus; PG-13. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 41 Remus przychodzi do Snape'a za eliksir aborcji (która jest zbyt zaawansowane dla Pomfrey zaopatrzyć, a jako wilkołaka, nie może przejść przez oficjalnych kanałów, takich jak St Mungo) Snape dowiaduje się, że nie wszystko jest jak w Lupin / czarny relacji.

Untitled Werewolf MPreg przez Florahart #
Remus / Syriusz, Remus / Snape'a. Ustaw zaczynają dzień przed kolejnym pełni księżyca po Syriusz uderzył zasłonę. Remus czuje się w ciąży. Ciąża i Wolfsbane, ciążę i transformacje.

+ Severus Snape

Wyznając kretyn przez majinsakuko
Snape'a / Remus; NC-17. Podsumowanie: "Remus musi wyznać coś, i uznaje, że bezpieczniej jest robić kiedy Severus jest" spokojny "." Domniemana MPreg.

Zawsze i zawsze , przez cs_whitewolf
Snape / Remus; PG-13, jeden-shot. Ostrzeżenie: Charakter śmierci.

Z Mixed-Up Pliki Lorda Voldemorta , przez frogslayr #
Snape / Remus; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "niechętnie Snape stara się mikstury eksperymentalne na Lupina. Syriusz Black zegarki ".

Tej nocy , przez Ceyxa
Snape'a / Remus, NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "Cud, że powinno być; Cud, że nie was- Remus Lupin odbija się na przybycie swojego dziecka, podczas gdy Severus Snape opłakuje dziecku, że stracił "Ta historia jest wpis do nieporozumień. Harry Potter Mpreg Fuh-Q-Fest, Wave 4.

Nieoczekiwany prezent przez Florahart
Snape'a / Remusa, PG-13, krótki.

niejawne Ojcostwo

Dobry wilk przez Eppie Czarnej
Snape'a / Remusa. Odpowiedź na wyzwanie # 54: Wkrótce po OOTP, Lupin jest w ciąży. Chociaż on nie chce niczego więcej niż utrzymanie jego dziecko, jest on zmuszony do wniosku, że najlepiej będzie mógł zrobić, to poddać się aborcji. Idzie do Snape'a, ale Snape jest zdegustowany samej idei. Czy Snape ma alternatywnego rozwiązania problemu Lupina?

czary ciąży lub przekleństwa / koncepcja nieseksualne

The Heart of the Sea , Beth H ( lub tutaj ) #
Snape / Remus; R, długa-shot. Napisany dla Cordelia_v który poprosił o "historii ... gdzie Snape i Lupin są przekształcone mermeni i być może jeden z nich jest w ciąży ..."

Dziesięć Aprils przez Busaikko (link do epilogu, poprzednie części są połączone stamtąd)
Snape / Remus, Post-HBP, Complete. NC-17. Podsumowanie: "Remus preg zamówienia Greyback jako część eksperymentu hodowlanego. Aby upewnić się, że dziecko jest przeprowadzane bezpiecznie do terminu, specjalna wersja Timeturner służy mu pomóc uniknąć zmian poprzez umożliwienie mu żyć w tym samym miesiącu dziesięć razy, cofając się w czasie do innej lokalizacji przed pełnią księżyca. Severus został wysłany, aby pomóc mu przez ciąży, a związek rozwija się stamtąd "Ostrzeżenia". MPreg. Wszystkie z poniższych są co najmniej omówione w historii, być przygotowani! Gwałt, tortury, poronienie, aborcja, postać śmierci, bez skrupułów eksperymenty, poród ".


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji "Inne":::
Lucjusz Malfoy + Bill Weasley


Malfoy Tajemnica przez Lantana
Lucjusza / Bill; R. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 97: Ktoś ma seks z kreatora, który jest tak pijany, że nie wie, gdzie on jest i kim on jest z. Pijany kreator ciążę, wywołując skandal. Teraz winny być ojcem-to-ma wstać czelność przyjść do przodu i do dochodzenia odpowiedzialności. Podsumowanie: "Lucjusz budzi się z kacem. Miał seks. Ale z kim? A on będzie w stanie utrzymać ją w ukryciu? "

+ Harry Potter

Błogosławcie Jego kombinuje Serce , przez cameowitch
Harry / Lucjusz; NC-17, 4-rozdział FIC. Podsumowanie: "Harry Potter i Lucjusz Malfoy nie mówiąc i Severus Snape miał dosyć. Uzyskanie tych dwoje znowu rozmawiać zajmie trochę pracy. "Lucjusz jest w ciąży z bliźniakami.

Inne i niejawne Ojcostwo

Dom Aresztowania przez Icarus Malfoy
LM / SB, R, noweli. Podsumowanie: AU. Ciąć. M-preg. Bycie z dzieckiem jest jedynym sposobem, aby trzymać się z Azkabanu. Tak się składa, że po jego aresztowaniu, Lucjusz Malfoy była w ciąży. On kładzie się pod opiekę Dumbledore'a, który opuszcza go na Grimmauld Place z kimś, kto powinien być również w Azkabanie.

Pretium Superbia -The cenę Pride-! Przez Restina Lovebug
Lucjusza / Voldemort, Lucjusz / Snape'a. Podsumowanie: "Voldemort postanawia wykorzystać Lucjusza jako narzędzie w jego niekończącej się walce o zdobycie władzy w postaci ciemnego pana. Lucjusz płaci cenę no proudblood powinny wytrzymać.


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji "Inne":::
Ron Weasley + Draco Malfoy


Cewki złota przez Crymsyn ( lub tutaj )
Harry / Snape, Ron / Draco; NC-17. Podsumowanie autora: "Śmierć jednego Czarnego Pana powoduje powstanie innego. Harry Potter czuje się porwana i pod czyimś innym władzy. "

Ojcostwo przez Scribe (także tutaj i tutaj )
Harry / Ron, Ron jakiegoś / Draco. NC-17. WIP . Podsumowanie: wszystkie "Harry, Ron i Draco tkwią w Hogwarcie na lato. Magiczne lotna magiczne indukowane spotkanie z Draco prowadzi Rona realizować swoją miłość do Harry'ego, ale także przynosi nieciekawej sytuacji. Czy Ron i Harry znaleźć szczęście, kiedy Malfoyowie zobaczyć szansę na rozwój ich kosztem, a stawem jeszcze nienarodzone niewinny? "

Reunion serii przez Ikara (link do strony głównej, albo tutaj ) ##
Ron / Draco; R. Podsumowanie: "Dziesięć lat po ich ekscytujący romans, dziesięć lat życia skomplikowane, bałagan, dwaj mężczyźni znaleźli się na luźnych końców ... i znowu razem. Zastanawiałam się, dlaczego tak wielu z nich nastoletnia romansach koniec w małżeństwie. Więc napisałem tę historię dwóch, którzy poszli własnymi drogami, a następnie spotkali się ponownie, dziesięć lat później. Co by to było? "

+ Inne

(Hermiona Granger)

Histeria przez Attackfish
Ron / Hermiona (Tak, het Mpreg), krótki. Letni: Gdy Ron mówi coś łagodnie niewrażliwe na Hermionę, że nie jest przygotowany na konsekwencje.

Co zrobić, gdy jesteś Kreator Oczekiwano , Jen
Ron / Hermiona; PG; Krótko mówiąc, chaptered. Podsumowanie: "Ron i Hermiona są małżeństwem i ciąży ... pingwina oświetlić ją..Należy boi. Bądź bardzo boi. "


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji "Inne":::
Neville Longbottom

+ Draco Malfoy

Miotła Szafka dziecka przez vanillafroggie
Draco / Neville; PG-13. Podsumowanie: "Neville jest w ciąży. Snape chroni jego własne. "Ten fic został napisany w odpowiedzi na" Kto jest twoim tatusiem? "Wyzwanie na hp_mpreg.

Z worka przez Breslin ( lub tutaj )
Draco / Neville; R. Sequel: Kot i fretki . Podsumowanie: ". Chory gierka Malfoya okazuje się zbyt poważne, gdy Neville ciążę" Ten fic jest część " ogrodnicy Delight 'Neville FUH-Q-Fest .

+ Inne

(Charlie Weasley)

Niepewne plany , by Sunny de Lucca (także tutaj i tutaj )
Neville Longbottom / Charlie Weasley; R. Podsumowanie: "Neville Longbottom ma trudności w szkole, ukrywając swoją ciążę, i stwierdza, że prawie niemożliwe, aby przełamać wiadomości do innego ojca." Ten fic jest częścią tego "ogrodnicy Delight 'Neville FUH-Q-Fest . Wyzwanie: # 75

(Remus Lupin)

Planowanie rodziny , przez McKay (scribbulus_ink)
Remusa / Neville; NC-17, jeden-shot. Podsumowanie: "Neville i Remus oba mają swoje potrzeby. Pytanie brzmi, może być spełnione ich potrzeby ze sobą "Ostrzeżenia: spanking, rimming, częściowo ubrany seks, łagodny BDSM, mpreg.


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji "Inne":::
Albus Dumbledore

czary ciąży lub przekleństwa / koncepcja nieseksualne

Złem koniecznym , by Kai ( lub tutaj ) ##
Harry / Snape, Harry / Draco Snape / Lucjusza Snape / Dumbledore'a. NC-17. Podsumowanie: "Po ostatecznej bitwy, Albus jest w ciąży i Lord Voldemort jest prawie martwy po raz kolejny (!)." Uwagi autora: "To jest horror. Jeśli masz słaby żołądek i / lub nienawidzą fikcję eksperymentalną, a potem uciekać teraz. Znaczy to, ludzie. Nie puszysty, trzeciej osoby, ograniczone zające POV tutaj! Niektórzy czytelnicy mogą znaleźć przedmiot i moje leczenie to dość obraźliwe. "

Drugi możliwy poprzez Jaree
Parowanie: Brak. PG-13. Podsumowanie nie podano. WIP Dumbledore impregnuje Snape'a do siebie (aby dać Snape'owi 2nd szansę na szczęśliwszego życia)


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji "Inne":::
Pozostałe Pary

( Percy Weasley + Severus Snape)

Nagły przypadek Dbanie przez frk_werewolf
Severus / Percy, NC-17, krótki. Podsumowanie: Percy i Severus, a wkrótce być rodzicami.

( Percy Weasley + Oliver Wood)

Błogosławiony Event przez monkeyshine
Percy Weasley / Oliver Wood. NC-17. WIP . Podsumowanie nie podano.

( Albus Potter + Scorpius Malfoy)

Przekleństwo in Disguise przez betelin-notecor
Albus / Scorpius, PG-13, ficlet. Podsumowanie: Al nienawidził seks ze względu na to, co przyszło później.

( Oliver Wood + Marcus Flint)

Obchody świąt , których autorem jest Fyre Faerie
Multifandom, każda część ma swój własny zestaw Marcus / Oliver dla HP. R. Autora Uwaga: "Oto moje obecne wakacje do wszystkich moich listach. Niestety dla tych, którzy nie lubią niektórych fandomów i / lub par. Wystarczy pominąć te, których nie lubię. "

( Gilderoy Lockhart + Severus Snape)

Uzasadnione powody, aby przenieść Zamek szkockiej do Brazylii , by Taniec Księżyca
Snape / Lockhart; G. Podsumowanie: "Lockhart powrócił! I przyniósł dość niespodzianka profesora Snape'a. "

( Rubeus Hagrid + Severus Snape )

Rozdzielone bliźniaki przed urodzeniem , przez Drake'a żużla
Snape'a / Hagrida; Podsumowanie: płodność wpływa eliksir Severusa Snape'a i Rubeus Hagrid. Zarówno w ciążę przez drugą, powodując braterskich niezbyt dokładnie bliźniąt pomyślany w tym samym dniu, o różnych matek, ale te same rodziców. W obawie przed Voldemort odkrywa, że ma dzieci, Snape chowa udział w wydarzeniach prowadzących do dziwnej impregnacji Hagrida i pozwala nikt nie dowiedzieć się o swój własny.

( Zgredek + Ron Weasley)

Love Potion No. 12507935639 przez snitchnip_chill
Ron / Dobby ze scen przez Aberforthem i kóz; PG-13.

( Peter Pettigrew + Voldemort)

Rupert Draconis Pettigrew, krótki okres , przez Eppie Czarnej
Podsumowanie: "Relacja z pierwszego półtora roku życia chłopca, który byłby Draco Malfoy."

(? + Voldemort)

Untitled przez Shockwave
Voldemortem /? R.

( Voldemort + Harry)

Rozmowa w Poczekalni dla celów uśmiercania Czas , przez crucio_4_coffee
Tom / Harry, PG-13, krótki. Podsumowanie: Wyglądasz jakbyś nigdy wcześniej nie widział ciąży kreatora.

( James Potter + Syriusz Black)

Co nie może być cofnięte przez Tainted Różowy
James / Sirius; James / Lily; R. Podsumowanie: "Czarodziejskiego Świata spogląda na temat homoseksualizmu i James Potter wie, że nie może ujawnić prawdę o sobie nikomu. Jego życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy zostaje zaatakowany przez nieznanego napastnika. Skutki ataku grozi zniszczeniem Jamesa w każdy możliwy sposób, a prowadzi go do desperackiej decyzji "Uwagi autora: Ta historia jest odpowiedzią na". Kim jest twój tatuś "wyzwanie od hp_mpreg?.

( James Potter + Severus Snape)

Prezenty , by Richan MMI
Snape'a / James, Harry / Sirius MPREG, PG-13, powieść-elngth. Podsumowanie: "Co zrobić, jeśli rodzice Harry'ego naprawdę przeżył noc, że Harry pokonał Voldemorta? Co jeśli Syriusz Black była naprawdę ich sekret strażnik, a oni zostali zdradzeni przez Piotra tak? "

( Wiktor Krum + Hermiona Granger)

Best Laid Plans: Switch , przez Missyetigoosecreature
Wiktor / Hermiony jest głównym parowanie, R. Podsumowanie: "Wojna się skończyła, życie jest o wiele moreordinary te dni, a Harry i jego przyjaciele są wszyscy dorastali i ożenił. Ginny i Neville, Harry i Hannah, Ron i Susan, Wiktor i Hermiona. Jest tylko jedna rzecz, brakuje w ich siedemnaście lat małżeństwa, o ile ta ostatnia para jest zainteresowana. Dziecko. Wydaje się, że za pomocą magii, aby pomóc rozpocząć życie, jakby kończąc go, nie jest wyczyn betaken lekko. Gdy inni określone zaoferować trochę pomocy Wiktora i Hermioną, to okaże się, że najlepiej ułożone plany nie zawsze idą w prawo. "Wiktor Krum jest ten, kto jest w ciąży.


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji "Inne":::
Wielokrotność

Zaawansowane Edukacja seksualna przez Cosmic
Snape'a / ??, wzmianki o Harry / Draco; G. Część Harry Mpreg FQF, fala 6. Wyzwania 4 (od Wave 5, wydane przez Killgoretroutfish): "Kreator profesor daje swojej klasie lekcję na zaawansowanych sex-edukacji, w ​​tym wyjaśnieniem ciąż kreatora. On sam jest bardzo widoczny w ciąży. W jaki sposób nauka udać i jak sobie poradzić z klasy? Podsumowanie autora: "Snape jest zmuszony trzymać zaawansowane Sex Ed i poinformować uczniów o męskiej ciąży - gdy on sam jest w siódmym miesiącu ciąży."

A potem były trzy , przez swtalmnd #
Snape / Draco, Snape / OMC Snape / Harry, Snape / Harry / Draco; NC-17, powieść długości. Podsumowanie: Snape pyta Draco i Harry do udziału w pierwszej rundzie zalotów swego petycję jako korzyść, i oboje dają się rozważyć swój kolor bardziej poważnie, niż ktokolwiek z oczekiwaniami.

Ogłoszenia , by Eppie Czarnej
Sirius / Lupin, Lily / James Lucius / PP Snape / Sirius. Fragmenty z Proroka Codziennego - W jeden za wszystkich, wszyscy za jednego wszechświata.

Ostry jak Sunlight przez Amanuensis ( lub tutaj ) ##
Snape'a / Sirius; Draco / Hermiona; Lucjusz / Harry. NC-17. Podsumowanie: "To squicky los czeka naszych bohaterów po porażce. Czy można coś uratować? "

Baby-Inwazja Hogwarcie i sequel Dziecko inwazji Hogwartu 2: eliksirów Love 'N' , w Kosmicznym
Harry / Draco / Snape'a, Ron / Hermiona, Seamus / Dean, Ginny / Neville, i wiele innych; PG-13. Podsumowanie: "Ta historia została napisana dla harrypottermpreg FUH-Q-Fest. Wyzwanie # 02. Ktoś położył eliksir do soku z dyni na Halloween tańca - i to nie jest eliksir antykoncepcyjny. Teraz studenci z całego Hogwartu obracają się w ciąży. (Dziewczęta mogą być włączone czy nie.) Punkty bonusowe jeśli wyjaśnić: kto szuka eliksiru na stemplu i dlaczego? & Co mechanika eliksiru? "

Bracie, gdzie jesteś? Przez Firestorm17
Weasley / Malfoya. R. Podsumowanie: "Draco Malfoy jest bękartem, dosłownie." Sequel: On nie jest ciężki . Podsumowanie: "Ci, którzy nie nauczyli się z historii są skazani na jej powtarzanie".

Ale mam penisa , przez Florahart ( lub tutaj ) #
Harry / Draco, NC-17, ~ 11.000 słów. Podpowiedź: Napisane przez dragon_charmer, który chciał kilka rzeczy, w tym: uwodzenie, boli / komfort, dirty talk, Parselsmut, drażni, UST, szczęśliwych zakończeń i dobrze napisany MPREG.

Całkowicie Cracktastic MPREG Fic Moste Potente zaklął Miała Nigdy nie zapisuj przez TheMostePotente
Snape'a / Syriusza, Harry / Draco Snape / Harry domniemanych, Snape / Draco dorozumiany, R, One-Shot. Podsumowanie: "Snape i Draco są w ciąży. Syriusz i Harry są mało prawdopodobnym ojców. Nędza i snarkery ensues "Kinks. Cracktasticness, snarkery mężczyźni porodzie.

Przyszłość jest tak jasna, muszę nosić odcieni , od Lantana
Snape / Harry / Dennis Creevey, R, krótki. Ta historia była wpis nieporozumień: HP Mpreg Fuh-Q-Fest, Wave 3 Wyzwania: 61. Tiara może zrobić więcej niż tylko zdecydować, po prawej domu dla każdej osoby. A: 111. Ponieważ tak wiele osób zginęło w czasie wojny, należy podjąć kroki, aby uniknąć poważnych chowu wsobnego. Każda osoba w wieku rozrodczym lat musi mieć dziecko z co najmniej dwoma innymi osobami (albo niosąc dziecko lub impregnowania drugą osobę). Jak to możliwe? Wolontariusze są wymagane? Czy siła użyta?

Wakacje w domu , przez Eppie Czarnej
Syriusz / Remus, Harry / Draco.

Życie po Voldemorta , Terri
Snape / Harry, dorosłych, długie. Podsumowanie: "Czy istnieje nadzieja na życie po pokonaniu Voldemorta?" Zarówno H i S są w ciąży.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego , przez Eppie Czarnej
Syriusz / Remus, James / Lily Snape / Sirius.

Jest tylko jeden sposób, aby dowiedzieć się , by Dacro
Harry / Draco, Ron / Neville'a, PG-13, krótki. Podsumowanie: Ron musi mówić do innego czarodzieja, kto niedawno w ciąży. Niestety, jego jedynym wyborem jest Malfoy.

Prefekt jest "budzenie przez lilyseyes
Snape / Harry, NC-17, jednorazowych. Wiersz nr 11). Mpreg, zarówno Harry i Snape preg (tylko jeden został "powinien" być w ten sposób), zarówno ze względu na kilka tygodni. Zarówno próbuje ją, kłopoty z niezręczności z oczywistych powodów. Mnóstwo skarżenie, kłótnie i obwinianie zarówno Harry'ego i Snape'a. Obaj skończyć zaspokojenia siebie, ładne zakończenie, ale nie zbyt puszyste. A plus, jeśli jeden z foetii powoduje niepożądany rozproszenia w niezręcznej chwili. Wolę załamań światła tylko oprócz mpreg.

Sięgając Rainbows przez Missfortune
Harry / Draco / Rona. NC-17. Harry stracił magię w końcowej bitwie, a teraz nie ma nic wspólnego z magicznym światem. Pracuje w mugolskim biura podróży. "Magiczna więź tworzy się między Ron i Draco w wyniku ostatecznej bitwy z Voldemortem. Harry odnajduje siebie jako trzeciego partnera w swoim dziwnym trójkącie, gdzie szczep napięcia i uczucia rosną w dziwnych sposobów. "

Czy mogę handlować This Life dla innego , Madame Celeste (także tutaj )
Harry / Snape; R. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 15, 24, 63. Podsumowanie: ". Gdy rodzi Severus z powrotem na myśli, jak on i Harry przybył w tym dniu"

Rzekome Tale Of niespełnionej miłości Series, przez Deirdra (jess_the_bytch)
Harry / Draco; Snape / Lupin; . NC-17 WIP .
Historie tej pory: Najpierw były trzy . Podsumowanie: "Ta historia ma miejsce w szóstym roku Huncwotami męska. Mają tajny związek i Snape dowie. Hmm. Zastanawiam się, co tłuste git ma zamiar zrobić. " Wtedy istniały dwa . Podsumowanie: "Sirius zdradza jego kochanek i jego przyjaciół, można znaleźć miłość po Remus Syriusz zniknął? On i Severus pogodzić? " I ostatni jest tylko jeden . Podsumowanie: "Ta historia trwa Remus i Severus jak rok rysować na nowe relacje pączek i starzy przyjaciele umierają." Więc teraz nauczyć się radzić sobie . Podsumowanie: "Po śmierci Dumbledore'a każdy musi iść dalej ze swoim życiem. To, w jaki sposób zacząć żyć po wojnie. "

Przetrwania gatunku poprzez rzymska
Draco / Harry; Scorpius / Albus Severus jest wtórne parowanie, NC-17, nowela. FIC istota, MPreg: Ostrzeżenia!. Podsumowanie: Draco zbliża Harry'ego na 9 ¾ platformy, po ich synowie na pokład Hogwart Express, i zaprasza go na herbatę. Dyskusja mają prowadzi ich na przygodę, że nie mógłby się spodziewać. Zgodny HPDH. (Draco i Scorpius ciąży, przy czym te ostatnie w ciąży sugerowanych w poprzednim rozdziale).

Dwa wesela i pogrzeb , przez Lantana
Harry / Draco, Harry / DD (wymienić), Draco / DD / DD Lucjusza; NC-17. Część HP MPreg FQF. Wave 2. Wyzwanie: 87, 332, 311. Podsumowanie: "W noc poślubną, Draco dowie Harry'ego została zgwałcona. Bierze odwet, ale nigdy nie miałem myślał nich byłyby konsekwencje. "


: : : : : Powrót do góry : : : : :

::::: Powrót na górę sekcji "Inne":::


Dół

Harry Potter

+ Draco Malfoy

Życie With Love , Gabrielle Potter-Malfoy
Harry / Draco; odstawić WIP . Podsumowanie: "Sequel" Ciemność Podejścia Powoli "będzie zawierać trochę Fem slash HER / Star." Absolutnie gramatyki nieprzyjazny. Nie próbuj się dowiedzieć, czy to Harry, który jest w ciąży lub Draco.

Długimi krokami do krótkiego spaceru , przez EmeraldGrey
Harry / Draco; PG-13 do NC-17; odstawić WIP . Podsumowanie: "Zakład poszło nie tak, to miłość poszedł kwaśny, błąd popełnił rację, a tuż za pokrzywdzone ..."

No Matter What przez Chaeli.meep.
One-shot Harry / Draco. Podsumowanie: Draco kontempluje swoje życie do tej pory, a następnie wpada do niespokojnego snu, z ciekawymi "snów". Tiny trochę o mpreg, ale tylko przelotnie. Gramatyki nieprzyjazny.

Remus Lupin +

Jedna dobra miłość , przez pixiestyxs
Remus / Harry, Lunatyk / Harry. NC-17. Prawdopodobnie napisana przez 12-letniego ...

Niejawne ojcowski i koncepcja non-seksualnej

Jak się tu dostałam? Przez caliadragon
UA; slash i femslash; Harry / Snape, Ron / Draco, Hermiona / OFC, Lucjusz / Remus; NC-17. Mpreg, Charakter Śmierć, rzepakowy. WIP . Podsumowanie autora: "Co jeśli Malfoyowie nie były co wydawało? Co zrobić, jeśli byli też szpieguje "Harry poniósł z rąk Voldemorta i idzie do pozostania z człowiekiem, którego kocha, ale nigdy nie marzył kochał Harry'ego."? Messy, OOC, melodramatyczne; Gramatyka nie jest dobre.

Innego Harry przez Tomikin
Harry / Snape; NC-17. Istanieje WIP . Podsumowanie: "To porwanie siedmio letniego Harry'ego (on jest 15 teraz), przez kult zmutowanych czarodziejów, pozostawia ciało Harry'ego okaleczone. Watch, osiem lat później, a skutkami światowego wycieku AU do własnego ". Tylko 1 ch w ISF & ATower. Harry tylko "może być" w ciąży. Nie są aktualizowane od sierpnia 2003. Nie mam pojęcia, czy Snape jest jego partner.

Wiedziałeś, że jest czarodziejem , przez wicehrabina gaworzy-On
Harry'ego / "Wolę nie mówić prosto". Żadne inne informacje podane. WIP . Horrible młodzieńczego bałaganu. I to jest Harry / OMC = Harry / ktoś, kto miał na sobie przebranie.
Draco Malfoy

+ Harry Potter

Kompromis przez bittersplendor
Harry / Draco; PG. Podsumowanie: " " To Teenage Mutant Ninja Turtle? Figurka ". Harry. Draco. Sklep z zabawkami ". To nie jest nawet zabawne i słodkie.

Semper Fidelus przez Eppie Czarno DogBrain
Harry / Draco. WIP . Ugh, a błędny tytuł ....

Rozwikłania Draco Malfoya , przez ASmallvilleWorld
Harry / Draco. Absolutnie niezrozumiały bełkot.

+ Inne i niejawne Ojcostwo

Spadkobierca bazyliszek jest przez ZelgadisGreywood
R / NC-17. Podsumowanie: "Voldemort jest niezadowolony, gdy Lucjusz Malfoy zamienia się w dobrą stronę". Autora Uwagi: Creatura (od 'Druuna: Creatura' Paolo E. Serpieri) opowieść grozy, w którym człowiek jest zgwałcona przez lub przymusowo pokryta niebędącego -standard lub mitologiczne stworzenie, zwykle z zamiarem impregnowanie człowieka. Ciąże creatura są zazwyczaj celowo śmiertelne (choć może wydawać się uratować impregnowanego ludzkie czynniki uczestniczące). Powiedziałbym, że to wynika z podsumowania, dlaczego ten fic jest umieścić tutaj, ale pisanie jest naprawdę źle.

To trwa dłużej niż eliksirów , by ... [autor zapomniał wymienić się] WIP . Podsumowanie: "Snape robi odkrycie o Lucjusza, który powoduje mu wziąć Draco pod swoje skrzydła." To jest poważnie złe cliche FIC. Draco jest w ciąży, ale to ojciec Harry (jego chłopaka) albo Lucius (kto by wielokrotnie zgwałcił go)? Wydaje się również, że zostały porzucone przed autor mógł się zdecydować .

Czas minął Ebb & Flow przez ZelgadisGreywood
Harry / Draco, Ron / Hermiona. R NC-17. WIP . Draco przypadkowo cofa się w czasie i jest impregnowane przez Jamesa Pottera. Juvenile źle! FIC.

czary ciąży lub przekleństwa / koncepcja nieseksualne

To Dratted Lockhart , przez [SMB, którzy zapomnieli wymienić się]
Harry / Draco w końcu. WIP . Podsumowanie: "Podczas Harry'ego siódmym roku w Hogwarcie, Gilderoy Lockhart wraca na wizytę (do pomocy w późniejszych etapach jego odzyskanie pamięci) i ... cóż, powiedzmy, że jest tak dobry, z różdżką, jak był, gdy uzdrawiał ramię Harry'ego. " Boleśnie źle napisany (nawet zdalnie śmieszne humor dla FIC).
Severus Snape

+ Harry Potter

Snape Hunt! Przez Byrdie / MadByrd (snakeysnape) ( zablokowanej )
Snape / spadku do państwa; NC-17, jeden-shot. Ta historia jest wpis w nieporozumień: Harry Potter Mpreg Fuh-Q-Fest, Wave 4. Podsumowanie: Każdy chce Snape ale kto będzie on wybrać? Kto jest on naprawdę chce? A może nawet mieć wybór w ogóle? Nie zdalnie śmieszne, bałagan w FIC.

+ Syriusz Black

Sevy Jedenaście przez Asmallvilleworld
Snape'a / Sirius WIP . Typowy dialog: "Gratulacje swoją ciążę Sevy." Strata 10 minutach czyjeś życie.

Remus Lupin +

Four Little Words , przez Shamenka
To jest początek FIC round-robin. To jest po prostu "prolog" rzecz, że autor chce innych do kontynuowania jej. Nikt nie podjął się jej ofertę. Nie parowanie miarę widzę. Mylące - czy SS urodzić dziecko RL w przeszłości?

+ James Potter

Dziwnym zrządzeniem losu , Carol
Snape / Lucjusza Snape / James Snape / Lupin, długi. Podsumowanie: "Jest więcej do okropnym postawy Snape'a, z dzieckiem zawarte. Snape jest związana z Harrym w sposób młody człowiek nigdy nie mógł sobie wyobrazić. Co zostanie zrobione? " SS i JP dzwonić do siebie" kochanie "," anioł "," kochanie ". Jak OOC można dostać?

+ Albus Dumbledore

Ujarzmienia przez Ravenkiss
Snape'a / Dumbledore'a. Podsumowanie: "Severus Snape oskarża Albus Dumbledore gwałtu. Dumbledore twierdzi, że to wszystko jest nieporozumieniem. Kto uważa, Zbawiciel ani zdrajcą? " OOC zła Dumbledore FIC. Pierwszy wiersz: "The Wizongamot zawrzało."

Z Penseive Eyes przez Shamenka
Snape'a / Dumbledore'a. R. Fuj. Straszne bałagan. I zła! Dumbledore ponownie .

+ OMC

Pari passu przez Shamenka
Snape'a / OMC. Podsumowanie: "Kiedy wyruszył coś osiągnąć - upewnij się, że wiesz, gdzie przeklęci cele są ustawione :) Syriusz i co okazuje się, że coś jest nie są tak myśleli, powinny one być." MarySue i GaryStu bród.

! Snape-Snippet przez Restina Snape / MarySue
Podsumowanie: "Dwie czarownice, Keely i Restina, postanawia nauczyć męskiej szowinistycznej Severus Snape lekcję po doświadczeniu jakieś spotkania tylko wydobywa najgorsze good ol 'Snape'a. Oni impregnować go bez jego wiedzy. Oczywiście Snape dowiaduje się po jakimś czasie, a jego gniew nie może być wyśmiewany !!! On przemienia Restina pod Renart, jej męskiego alter ego, a Keely musi zmierzyć resztę ciąży Snape'a jak mysz. Tak! Sevvie spodziewa się bliźniąt, a to najmniej dziwne w tej całej historii! :) " Przypuszczam, że wszystko jest jasne, ze streszczenia. Musiała, że to jest śmieszne ...

Snape-Fragment nr 2 , przez Keely
Companion kawałek do góry. Podsumowanie: "Snape dał narodziny bliźniąt i teraz zamiast w ciąży z czworaczki, Keely nie jest mysz i już Lupin, Black and Hagrid są * również * ciąży z Snape'a i Restina użytkownika / dzieci Renart jest (o magicznym nie bonking, umysłu jesteś !). Restina również wrócił do swojego dawnego ... erm, płci, ale tym razem poszła z powrotem do bycia odbijając dwulatka! :) " 12-latków nie powinni przyjmować kwas / pęknięcia.

Snape'a Syn przez Fyre Faerie
Snape'a / OMC, niektóre Ron / Draco; PG-13. Snape / Gary Stu, a przy okazji, Draco jest ich synem. Bałagan i złe .

Wszystko inne

Inwazja Snape Snippets przez Keely i Restina
Snape'a / mniej lub bardziej everybody, jak historia się rozwija, z wyjątkiem Filch. WIP . Podsumowanie: "Wiele ciąż, wiele szaleństwa" To SS / OFC (MarySue). Czytanie Kan1 się mój mózg krwawienie.

Ciąża Snape'a przez Fabiola
SS / ??; nieoceniony. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 11: ciąża Severusa Snape'a to seria nieszczęść. Przykłady: duży brzuch, duże stopy, szalone hormony, cravings, popęd płciowy, ubrania przylegające, do czynienia z pracy, studentów, Śmierciożerców i więcej. Im więcej problemów, tym lepiej. (Zgłoszony przez Selua) oraz 90. Snape ma dziecko! Ale gdzie do cholery on ją dostać? Każdy chce wiedzieć, ale nie mówi. Pogłoski uruchomić amuck. Wydaje się być napisane przez kogoś, dla których angielski jest językiem dalekim 5-cia.

Twisted Truth - wersja rozszerzona przez Drachengreif
SS / ??. Podsumowanie: "Jak przekręcił prawda może być." Co "rozszerzona wersja"? Czy pisarz przegapić poprzednich rozdziałów? Nie miał pojęcia, co się stało. Snape jest syn Voldemorta, jest on również preggers - Nie, nic nie jest wyjaśnione. Bezcelowy…

Dwa ptaki jednym kamieniem , przez Shamenka
SS / ?? Podsumowanie: "rodzaj wybrać własne przygody ... pyta nas na liście ... dostarczamy odpowiedź ... pisze historię!" Niezrozumiałe ale pretensjonalny bełkot. Niech autor wybrać własną przygodę i nie przeszkadza czytelników.

Szepty w czasie , by Restina Lovebug
Podsumowanie: "Jako student archeologii lekkomyślne odsłania sekret ukryty przez wieki an old zło ucieka. Kreator musi cofnąć się w czasie, aby zapobiec świat z coraz zwalczona przez Voltimore demon maga. Mała nie wie on pieszo prosto w pułapkę ... " X-over (Robin Hood). Severus zostaje zgwałcona przez postać Robin Hooda.
Pozostałe

To tylko pleców , Darragh Tieraneaux ( lub tutaj )
Remusa / Sirius; G. Część HP MPreg FQF. Fala 1. Wyzwanie: 53. "Ktoś udaje się utrzymać jego ciążę w tajemnicy aż do roku idzie do pracy. Niestety, praca rozpoczyna się w najbardziej nieodpowiednim momencie i istnieje tylko jedna osoba, żeby mu pomóc - i to właśnie dzieje się pojęcia inne ojcem ". Najgorsze. Dialog. We Wszechświecie.

Of Blood and Fire and Magick przez MadByrd ( lub tutaj )
Harry / Snape. Również Dumbledore / Tom Riddle. NC-17. Chan. Istanieje WIP . AU podjąć Komnata Tajemnic którym Harry'ego Ślizgonem, Dudely uczęszcza Hogwart, a Snape emanuje seksapilem z każdego poru. Będzie obligacji (nie ma zdobyć tak daleko). Ministerstwo zmusza Severusa do wiązania, ponieważ jest on klasyfikowany jako magiczne stworzenia i dlatego nie wolno robić (Różdżka) Magia swój własny, i dlatego, że jest tak potężny, że ma być związana z kreatora, aby go kontrolować. B / C pójdzie na ciepło i podjąć lot mama zamawia otwartą lot a kto łączy się z nim w powietrzu, (jako dominować) będzie jego związana. Jeśli chodzi o nas, to jest szalenie niespójne FIC. Być może ten fic powinny być pod Harry + Snape'a. Snape jest magicznym stworzeniem nazywany Verpyre który wybrał Harry'ego jako swojego partnera ... nie Mpreg dla tego parowania do tej pory. Ale za każdym razem, kiedy usunąć go z listy, nie przyjdzie ktoś, kto by to sugerować ponownie.

Pasożyt przez Sakura z Rureo (aka So-chan)
??? Nie wystarcza informacji oferowane. Link do kolejnych rozdziałach idzie do innej historii. WIP . Jeden wielki bałagan z FIC ...

Dwa węże i lew albo co piła Animag przez MadByrd ( lub tutaj )
Snape / Harry / Lucjusz. NC-17. Podsumowanie: ". To urodzin Harry'ego, ale ktoś inny dostaje niespodziankę" Gah, Harry'ego "prababcia od strony matki była księżniczką Wysokich Elfów", czyniąc go w stanie wyobrazić ... Juvenile OOC głownia.
: : : : : Powrót do góry : : : : :Komentarze

22 Responses to "lista Tematyczne: MPreg po znaku"

 1. charliesabsinthe w dniu 28 grudnia 2007 08:47

  fis może chcesz dodać

  dom aresztowania przez Icarus Malfoya jest mpreg

  podsumowanie jest

  AU. Ciąć. Mpreg. LMSB. Bycie z dzieckiem jest jedynym sposobem, aby trzymać się z Azkabanu. Tak się składa, że ​​po jego aresztowaniu, Lucjusz Malfoy była w ciąży. On kładzie się pod opiekę Dumbledore'a, który opuszcza go na Grimmauld Place z kimś innym, którzy powinni

  http://www.fanfiction.net/s/2052952/1/House_Arrest

 2. painless.j dniu 7 stycznia 2008 22:48

  Dzięki!

 3. Alexis w dniu 9 stycznia 2008 16:22

  Witam, Chciałem tylko wspomnieć, że nie było niedawne mPreg fest w hd_inspired , która jest motywem społeczność wymiany FIC.

  Chcę szczególnie polecam romaine24 męska Jolene .

  Romaine ma inny mPreg też - przetrwanie gatunku

 4. Ellen Andersson w dniu 10 lutego 2008 10:15

  Pomyślałem, że może chcesz wiedzieć, że "opanowanie sztuki nieporozumieniem" (Harry / RON) jest friendslocked

 5. painless.j w dniu 10 lutego 2008 11:48

  Dzięki za heads-up!

 6. Severitus w dniu 15 kwietnia 2008 11:33

  Witam!
  Chciałem tylko poinformować, że "Wywołanie w długu" przez Cassandra Pierson jest gotowy, i że nie jest to Snape Mpreg. Zamiast tego, Harry jeden ciąży. :( W każdym razie, po prostu myślałem, że ci znać! Bardzo nowa strona, btw!

 7. painless.j w dniu 16 kwietnia 2008 20:06

  Oh dziękuję! Off to poprawne.

 8. asdjhk w dniu 3 czerwca 2008 08:40

  Występy twisted cud http://archive.skyehawke.com/story.php?no=13415

  Jest to bardzo dobra historia. Draco jest jednym ciąży, ale dziecko i ciąża scena dzieje się tylko w ciągu ostatnich kilku scen. Jednak jest ona kilkakrotnie wspomniano nawet w kilku pierwszych rozdziałach.

 9. Slashpervert w dniu 5 czerwca 2008 04:33

  Och, te powyżej są Pary Harry / Draco i tylko dla dorosłych FICS. Wszystkie są kompletne.

 10. painless.j w dniu 8 czerwca 2008 14:42

  Dzięki za sugestię! Jestem usuwając komentarz "cos tam istnieje unclosed tag HTML, który śruby pogląd mojej stronie.

 11. painless.j w dniu 8 czerwca 2008 14:45

  Dzięki asdjhk!

 12. Nikki w dniu 10 czerwca 2008 01:41

  Hej, Zastanawiam się dlaczego "Dobry wilk", przez Eppie Black, był w sekcji niejawne ojcowskiego Remus Lupin. Drugi ojciec nazywa się dość wyraźnie w FIC. Przepraszam, jeśli mam źle czy coś.

 13. painless.j w dniu 14 czerwca 2008 17:35

  Cóż, to mocno do zrozumienia, że ​​to Syriusz, ale nigdy nie powiedział wprost. Kto wie, być może został zgwałcony przez Greyback?

 14. Seorgia w dniu 17 czerwca 2008 12:41

  http://mpreg.brain-insane.com/ wydaje się być coraz zamknięty lub coś. Duża część linki nie są już działa. Nie wiem, czy chcesz znaleźć alternatywne źródła lub jeżeli strona mpreg zostanie dzieje się gdzie indziej. ^ _ ^ Po prostu przyjazne FYI

 15. animealam w dniu 25 czerwca 2008 08:01

  Chciałbym polecić: Immaculate wyobrażeń przez lilyseyes Ona jest bardzo dobry autor, i ta historia jest gotowy równi z innymi jej FICS. To Snarry i Severus jest jedną ciążę. Historia jest pełna. Podsumowanie: Harry udało się uratować Snape'a tamtej nocy w Wrzeszczącej Shack z leczniczą magię, ale Harry nie wiedział swoją siłę ...

  Gdy kota dala od gingertart
  To jest Snarry Severus jest jedną ciążę. Jest to również przypadkowe klejenie FIC. Historia jest pełna. Podsumowanie: Po dwuletniej podróży zagranicznej, Harry Potter powraca do odkrycia Ministerstwo przykleiły ich zbyt wskazał nosy gdzie nie należą, udowadniając powiedzenie, gdy z dala kota nie ma, myszy zagra ....

 16. yarrowandthyme w dniu 27 lipca 2008 04:13

  Chciałem tylko poinformować, że link do Cayne Snape'a "Słowa muszę słyszeć" nie wydaje się działać, ale to nie jest kopią HP Fandom.

 17. painless.j w dniu 27 lipca 2008 11:08

  Dzięki za heads-up, yarrowandthyme!

  animealam, Niepokalana nieporozumieniem jest już tutaj, ale dzięki za sugestię innego!

  Seorgia wydaje działają bez zarzutu do mnie. Hmmm.

 18. nitelitereader w dniu 16 lutego 2009 05:03

  http://mpreg.brain-insane.com/ strona została zawieszona. Zastanawiałem się, czy ktoś wie, gdzie indziej nie mogłem przeczytać Drachengreif w oceanie Jego Serca. proszę proszę proszę i thanx

 19. Cblue9 dniu 2 marca 2009 01:17

  Dzięki za podzielenie się rec listę.

  Muszę powiedzieć, mimo to skończyło się tutaj koryta mpreg przeszukiwanie FIC dla gogli ', to było dla mnie zaskoczeniem, aby zobaczyć to, uznając, że naprawdę nie mogę używać, aby przeczytać FICS na IJ.

  Mam sugestii, że odpowie na pytanie nitelitereader jest w tym samym czasie, fic Ocean Jego Serca można znaleźć pod tym adresem - http://www.shivered.info/snapempreg/fics/oceanofhisheart.html~~HEAD=pobj - może chcesz używać ten jeden zamiast starszej adres. Strona nie jest wyszukany, ale FIC jest zakończona.

 20. Kinky Zwierzęta w dniu 14 marca 2009 19:37

  Cześć PJ! Mam inny mpreg do listy, jeśli nadal uaktualnianie ...

  Jest to Severus ciąży Harry FIC.

  "Prawa i rytuały" przez Ivylady
  Rating: NC-17
  wyrazów: ~ 31.000
  Podsumowanie: podjęto działania Drastyczne wyniknąć pomocy Severusa do Harry'ego. Wiele lat później, dwa odkryć głębię ich połączenia.

 21. Kinky Zwierzęta w dniu 14 marca 2009 21:02

  Przepraszam! Zapomniałem dać wam link:

  http://asylums.insanejournal.com/snarry_games/188251.html

  "Prawa i rytuały" przez Ivylady
  Rating: NC-17
  wyrazów: ~ 31.000
  Podsumowanie: podjęto działania Drastyczne wyniknąć pomocy Severusa do Harry'ego. Wiele lat później, dwa odkryć głębię ich połączenia.

 22. Salthegemini dniu 18 marca 2009 02:13

  Link do "Save konia, Ride Cowboy" przez Knightmare'a pod tytułem "Harry ciąży Draco 'jest martwy. Mówi ona, że ​​pismo zostało usunięte i oczyszczone.

Zostaw odpowiedź

fandomów Anime / manga:


Petshop z REC Horrors

recs Eroica

recs Fullmetal Alchemist

Death Note recs

Hikaru no Go regionalnych wspólnot gospodarczych

Małe animanga recs Fandom

 • Admin

  • <>
   Umieść wyróżnienia na dowolnej stronie internetowej : wystarczy utworzyć łącze do http://roohit.com/go . Można nawet dodać wyróżnienia komentarze dokonane na stronie internetowej cudzego!
    
    
   Interesują online stopnia?
   Uzyskaj bezpłatne informacje na temat Akredytowane Online licencjackiej i magistra. Nowy rok szkolny rozpoczyna codziennym.
   www.ClassesUSA.com/OnlineDegrees